Spoluadminka blogu: Masíí

Květen 2011

Qwasers AMV

17. května 2011 v 20:27 | Naomi-san |  Videjka
Malá ukázka pro Vás jak vypadá anime Seikon no Qwaser :-P. Víte jak dlouho mi trvalo než jsem sehnala kvalitní AMV bez chyb, s dobrou grafikou a hudbou xDD? Byla to makačka, takže přeji hezké pokoukání :-P.

Kakashi, Rin, Obito - Kluci

17. května 2011 v 19:54 | Naomi-san |  Pics
Podle mě funny komix xD. Kakashi se nám tu opět vybarvil jako skvělý echi :-P. Aby jste to měli jednodušší a nemuseli se trápit s ajinou, tak jsem ho pro Vás i přeložila ^^. Přeji příjemnou zábavu :-D!!!

Seikon no Qwaser

17. května 2011 v 18:25 | Naomi-san |  Anime
Název: Seikon no Qwaser
Žánr: dobrodružství, supernatural, ecchi, romantické
Počet dílů: 24

Celý děj se točí okolo jakých si qwaserů, kteří se považují za jakési převtělení Krista. Každý z těchto Qwaserů má schopnost, i prokletí ovládat jeden prvek z PSP (nebo-li periodické soustavy prvků xD), tudíž je také můžeme nazývat alchymisty. Háček je ovšem v tom, že jejich síla není neomezená. K znovu získání své energie potřebují SOMA.
SOMA je druh mléka a energie, které Qwaser vysává z ženských prs. Každý Qwaser má svou Marii, která mu dodává SOMA, kdykoli si řekne (prostě mléko ssebou xD).
Mafuyu a Tomo jsou dvě obyčejné středoškolačky, v úplně obyčejné škole. Ani jedna nemá rodiče a celý život vyrůstaly spolu. Mafuyu-chan se ze všech sil snaží ochránit mladší Tomo, a proto je znepokojena zvěstmi o vrahovi, který napadá mladé dívky. A aby se příběh konečně rozeběhl, jednoho večera Mafuyu onen vrah napadne v kostele. Kdyby nebylo 13letého, namyšleného kluka, který se představuje jako Alexander Nikolajevič Hell, pro přátele Sasha, který je původem z Ruska, onen vrah by Mafuyu určitě zabil. Ovšem díky našemu božskému Sashovi, který ovládá prvek železa se tak nestane a obě dívky zjistí, že tajemný zachránce začne chodit na jejich školu a je jim dán do opatrovnictví.
Sasha pracuje pro společnost Athos, která ho pověřila najít a chránit jistý velice významný artefakt. Postupným napjatým prokousáváním příběhu se dovídáme, že obě dívky mají v příběhu svou důležitou roli, že i v řade nepřátel potkáte přítele, a že Sasha-kun není zase tak silný jak se zdá.

Vlastní hodnocení:
Úžasný děj!!! Anime mě doslova strhlo. I když se zpočátku můžete zaleknout vnad, které se objevují v každém záběru snad 4x :-DD, nebojte se!!! Skousněte to a pod ecchi rouškou najdete velice zajímavé a napínavé anime. Styl kresby se mi velice líbil a nejvíce jsem si zamilovala Sashu a jeho ruské proslovy :-DD.
Anime je řazeno spíše mezi vyvrhele, jelikož je rozděleno na cenzurované a necenzurované díly. Ale nemáte se čeho bát. Kromě sem tam nějakých výkřiků: KYAA!!! Roztomilé červenání dívek, kalhotek všech barev a prsou všech velikostí, se nemáte opravdu čeho bát :-DD. Hentai to prostě není!!! Samozřejmě nesmí chybět nějaká ta romantická láska. A já osobně musím říct, že mě konec v tomto totálně odrovnal a okamžitě jsem měla chuť pustit další :-).
Seikon no Qwaser má pro velký úspěch svou druhou řadu, ta je ovšem nedokončená a díly se objevují co týden. Takže pokud by se z Vás staly nadšenci jako z mé maličkosti, budete muset čekat ^^.
Prostě a jednoduše, velice originální anime a já dávám palec nahoru ^^. Je to něco nového a to se v anime branži rozhodně cení. Doporučuji shlédnout :-).
Zbytek pod perexem

Naruto řetězák ^^

16. května 2011 v 12:00 | Naomi-san |  Nezařazeno
1.Když uvidíš Naruta a Sasukého jak spolu bojujou co uděláš?
2.Jiraya tě sleduje ty o tom víš a leze ti to na nervy co uděláš?
Zavolám si Gaaru a ten se na něj výstražně podívá, při čemž Ero- sennin zkolabuje strachy xD.
3.Sakura chce poradit ohledně kluka pomůžeš ji?
Jistě. Přestaň bečet a už ho sakra polib!!! :-D
4.Lee tě prosí o pomoc s tréningem chce, abys mu řekl/a co má udělat co mu na to řekneš?
Věř v sílu mládí. Ta tě povede!!!
5.Gaara z tebe nespustí oči dívá se na tebe každou chvili co mu na to řekneš?
Pojď rychle, ať nás můj přítel nevidí xDD.
6.Potkáš Shina na chvíli si spolu pokecáte a pak najednou z něho začnou vylézávat brouci a ty je nemáš rád/a co uděláš?
Vezmu noviny a ďábelsky se mi zaleskne v očích :-D muhaaha!!!
7.Jdeš večer sam/a ulicí a najednou tě vystraší Naruto co mu uděláš?
Vezmu ho do supr trupr genjutsu a ulechtám ho k smrti :-D.
8.Kdo má pokračovat?
Každý, kdo má crazy odpovědi :-P.

I wanna be a kitty now!!!

15. května 2011 v 21:42 | Naomi-san |  Videjka
Mňaaaaau :-D!!! Naprosto cute ^^. Sebík je tu boží a ty jeho kočičky :-P. Myslím, že v takovégle situaci by si každý holka přála být tou číčou ^^. Možná i nějaký muž...co my víme :-P.

Tož a máme to doma xD!!!

15. května 2011 v 21:20 | Naomi-san |  Bla bla bla
Juhuuu mina-san :-D!!! A máme to doma!!! Třetí místo je naše ^^!!! Kluci bojovali úplně nejvíc. Vážně se mi ta hra líbila. I když některé ty bitky vážně byly o hubu xD. Ale krásná medajle a pocit, takže gratuluji našemu týmu...a dávám sem new TOP na tento měsíc xDD. Moc se nezměnil ^^. Díky Topu vidím kolik Vás tu chodí a jak často ^^. Jsem ráda, že většina SBé tady chodí pravidelně a zanechává komentíky. Arigato :-P.


New SBé Eve-san ^^

15. května 2011 v 12:33 | Naomi-san |  SBéčka
Kyaa!!! A bloček má další new SBéčko Eve-san s kawai blogem o anime ^^!!! A z jejího diplomku for me jsem úplně odvařená :-D!!! Gaara-kun je tam upe k sežrání!!! Já ho chci hned teď v mém pokojíčku XDD!!! Vážně boží, moc děkuji :-P.

Naruto to majin to mitsu no onegai dattebayo!!!

14. května 2011 v 19:47 | Naomi-san |  Anime
Pozor pozor fanoušci anime Naruto :-D!!! Pokud jste ještě neslyšeli, nebo neměli možnost shlédnout tento zábavný speciál, neváhejte a OKAMŽITĚ pouštějte :-DD!!! Byl vydán na DVD spolu s shippuuden filmem: The lost Tower a naše úžasná konoha.cz byla tak milá, že nám speciálek přeložila ^^. Naruto to majin to mitsu no onegai dattebayo - nebo-li Naruto, džin a tři přání, dattebayo. V tomto díle se setkáme s našimi hrdiny v dětských letech (v letech, kdy byl Sasuke evidentně v pohodě xD). Co se stane, když naše trojice hrdinů najde kouzelnou lampu, ze které vystoupí džin? Jaká přání budou mít a k čemu to povede? Toto vše se můžete dozvědět, stáhnutím, či shlédnutím online přímo -->

Zase tady??? xD

14. května 2011 v 19:19 | Naomi-san |  Bla bla bla
Huhuhu a je to tuu xD!!! Naomi se vrátila o něco dříve mina-san :-D. To je překvápko co XD? Se sámoškou jsem strávila čupr den na chatě, kde jsme drbaly o stošest, dávaly si dýmku a pouštěly horory :-D. Bylo to boží :-D. Dneska jsem byla na kolotočích. Zavzpomínala jsem si na staré dobré časy, kdy jsem byla ještě prtě a rodiče za atrakce utráceli majlant :-D. Přemluvila jsem sámošku na centrifugu :-D. Po té, co jsme dojely, se na mě podívala a zcela vážně řekla:"Poprvé a naposled xD." Takže jsem ji za odměnu koupila ještě 2 jízdy na lavičce, aby si to dokonale užila xDD. Ten její obličej byl boží :-D!!! Nakonec jsme si koupily marcipán, velký pendrek a mašírovaly si to domů, kde jsme koukali na ještě jeden film a teď jsem doma. Naprosto zničená a nevyspaná XD. Ale byly to boží dva dny ^^!!!
Takže tohle vše znamená, že jsem zpět a blog je opět normálně v chodu. Takže čekejte články mojí drazí lidičkové ^^!!!

Ready to love?

13. května 2011 v 20:00 | Naomi-san |  Videjka
Tohle AMV mě hlavně zaujalo postojem, který autor vůdči příběhu Sasu x Saku x Naru zaujal. Je to dost zajímavé :-). A stejně si pořád myslím, že Sasukeho přitáhne Naruto pěkně zpátky. Sasuke totiž v Naruta jako v jediného věří, to jde prostě poznat. Hlavně ten jeho starý známý úšklebek, který si můžete prohlédnout 1:51 :-P. Skvělý příběh, hudba a grafika. Enjoy it ^^!!!

A je tu co??? A je tu prodloužený fíkend ^^!!!

13. května 2011 v 16:00 | Naomi-san |  Bla bla bla
Hi mina-san ^^!!! Takže pátek je za námi, týden plný mučení je za námi...juhuuu!!! Sláva, hurá, je to tu xD!!! Oslavujme, buďme venku, jsme svobodní :-D!!! A Naomi má velké plány ^^. Jelikož jsem se dlouho neviděla se svoji nej sámoškou Bara-chan, tak okamžitě teď hned balím bágl, dýmku a jedu k ní na celý fíkend :-P. To znamená mí milí, malí lidičkové, že tady celý fíkend nebudu= žádné články. Gomene, ale naše škola vyhlásila říďa volno na celé pondělí a úterý, takže prostě musím pryč z domu jinak zešílím :-DD!!! Myslím, že fíkend vydržíte i beze mne a pořádně si ho užijete :-P.
Jinak new zprávy: Makám na povídce dnem i nocí, šrotí mi to v kebuli a pomalu, ale jistě se blížím ke zdárnému konci. Takže tady brzy očekávejte další dílek NYPD a jelikož je čím dál tím více ohlasu u povídky I need speed, rozhodla jsem se, že napíšu pokráčo :-P. Takže snad budou čtenáři spokojení ^^.
Další novinkou je, že jsem se na požádání mého SBéčka Masíí, stala spoluadminkou jejího blogu a trochu ji tam vypomáhám ^^, takže juhuuu!!! Klidně koukněte na její blog, je vážně boží :-P. Najdete zde díly Naruta a dokonce i mangu Vampire Knight, kterou si prostě nesmíte nechat ujít :-D (už by konečně mohli zanimovat 3 sérii :-/).
To by bylo tak všechno mina-san ^^. Já Vám tímto přeji hezký fíkend, pořádně si ho užíjte a v zřejmě v neděli večer Vám tu už něco zase přidám :-P.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Naruto avatary

12. května 2011 v 20:50 | Naomi-san |  Avatary

Zoufalství...

12. května 2011 v 16:29 | Naomi-san |  Pics
Už delší dobu mám tento pictík v compu a pořád na něj koukám. Je tak šíleně zoufalý, až mi to svírá hrdlo :-). Vážně dokonale nakreslené ^^. Vím, že je skvělé počasí a všechno se zelená a tetelí xD...ale tohle se tu jednou objevit musí mina-san :-D!!! Navíc nám zbývá pouhý jeden den do víkendu, takže sláva hura xD...užíjme si zoufalý obrázek XDD.

Vocaloid ^^

11. května 2011 v 21:43 | Naomi-san |  Pics
No...musím uznat, že těmhle lidem se ten cosplay vážně povedl :-D. Řekla bych, že jsou vážně opravdoví ^^!!!

New SBé Tyno10 :-P

11. května 2011 v 21:28 | Naomi-san |  SBéčka
Další new SBéčko s kawai blogem o anime a naleznete zde i zajímavé povídky ^^. Určitě jukněte --> Here
Snad si diplomky budou líbit :-P.

Amu-chan x Ikuto

10. května 2011 v 21:17 | Naomi-san |  Videjka
KYAAA!!! Naprosto boží AMV o mém oblíbeném páru z Chugo chara :-D. Strašně roztomilé!!! Kvalitka labužnická a písnička boží :-D!!! Enjoy it ^^!!!

Jsi Otaku?

10. května 2011 v 17:10 | Naomi-san |  Pics
Myslím, že vážně epicky vymyšlené :-D!!! Hned jak jsem tento obrázek uviděla, něco mi to připomělo. Když jsem se na to podívala blíže, pochopila jsem a hrdě si přečetla, že jsem Otaku XDD. Takže jukněte. Co v tom vidíte? Jste Otaku :-D?

Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti

10. května 2011 v 16:51 | Naomi-san |  Bla bla bla
Podmínkou koexistence jedince druhu Homo sapiens a společenství druhu Canis lupus je sjednocení akustické signální soustavy.
KDO CHCE S VLKY ŽÍTI, MUSÍ S NIMI VÝTI.
Opravdu zajímavé zakončení dnešního dne mina xD!!! Jelikož jsem dnes svou školní docházku ukončila až v 16:05, nesmíte se mi divit, že v takovém horku nemůžu zůstat normální :-D. Dnešní den byl opravdu krásný a hodina fyziky to završila. Jelikož se u nás minulý týden konalo poslední zvonění, nesměla chybět ani dražba. A tento rok se žáci rozhodli, že budou dražit uvolněnky z písemek a zkoušení :-D. No...a to by nebyla moje třída, kdyby si za 400 stovky nevydražili uvolnění z písemné práce z fyziky u našeho třídního. Kde je pointa? Otázka pro Vás...Co si myslíte, že znamená uvolnění?
a) Když písemku odložíte na někdy jindy
b) Když se písemka úplně zruší a přeskočí
Naše třída kladla panu Tříďasovi na srdce, že je to možnost za b)...on ovšem byl jasně pro možnost a) XD. A tak to vlastně dopadlo tak, že jsme se všichni pohádali. Seřval nás, nebude nám hlásit písemky a bude zkoušet a ano...teď přichází moje oblíbená hláška XD, řekl: "A to Vás mám jako známkovat podle xychtu?" ...ticho..."To by totiž polovina z Vás propadla." Tímto ukončil svůj výklad, já vytáhla kapesníček a spolu s dalšími 31 spolužáky jsme začali brečet smíchy xDD. Samozřejmě jsme absolutně nic nebrali vážně, to by jste Tříďase museli znát, je to vážně boží člověk a hlášky jsou prostě nezapomenutelné xD.
Chtěla jsem se jen podělit o část svého zábavného, dlouhého dne. Chtěla jsem Vám položit polemizační otázku...vše jsem udělala, takže se opět můžeme vrátit k anime ne XD?

Arigato :-P

9. května 2011 v 22:04 | Naomi-san |  Nezařazeno
Arigato lidičky ^^!!! Jsem opravdu ráda za vaší návštěvnost. I když jsem tu nebyla, tak jste tu chodili :-P. Snad se Vám tu bude stále líbit :-D!!!
Navstevnost za minuly tyden (2.5. 2011 - 8.5. 2011) je:
Pondeli: 40
Utery: 55
Streda: 55
Ctvrtek: 38
Patek: 27
Sobota: 31
Nedele: 35

Celkem: 281

Diplomek od SB Yuuki ^^

9. května 2011 v 20:55 | Naomi-san |  SBéčka
Boží diplomek, opravdu moc děkuji :-P!!!

Vítězné AMV na Animefestu 2011

9. května 2011 v 19:38 | Naomi-san |  Videjka
Takže ti co neměli možnost juknout na nejlepšejší AMV osobně, máte možnost žasnout a bavit se právě teď :-P.
Za první místo nejlepšího diváckého AMV a nejromantičtější AMV: Kiro a jeho tvorba s názvem Every waiting!!!!
Takvě všichni ruce nahoru a tleskáááme :-D!!!
Za první místo v kategorii komedie:
A konečně za první místo, kdy hlasovali profíci :-D. Tohle AMV dělal kluk, který je původem z Ameriky a žije v Česku, takže je to úplně jiná liga :-D.

Zpět a plná dojmů ^^

9. května 2011 v 18:11 | Naomi-san |  Bla bla bla
Ohayo mina-san!!! :-D Takže jsem opět zde a každý den Vás budu okupovat svou přítomností :-D!!! To je výhra co xDD?
Určitě všichni čekáte na žhavé zprávy z Animefestu...a tak Vám tedy řeknu...Bylo to to nejbožejší, co jsem v životě zažila!!! Naprostá bomba a zážitek na celý život. Na tři dny jsem si připadala jako ve městě, kde ožívá anime :-D! Šli jste do mekáče...byli tam Akatsuki, šli jste po městě, skákali tam na sebe lolitky...šli jste do Maid Cafe a obsluhovali Vás jako v anime!!! Všude se pohybovaly bishik people, no prostě bylo to úžasné!!! Konečně jsem pocítila, že být anime maniakem neznamená jen na anime koukat, ale také jim žít.
Shlédla jsem pár přednášek, vyfotila se s Gaarou!!! Což je totálně nejlepšejší foto mého života :-D!!! A všeobecně chodila spát ve 3 ráno, takže jsem totálně grogy xDD!!! Navíc super ultra mega zpráva...Kiro vyhrál první místo za své AMV v internetovém hlasování a 1.místo za nejromantičtější AMV!!! Seděla jsem vedle něj a přímo z něj sálalo to nadšení, že celý narvaný sál vidí jeho AMV a on si vychutnává svou chvíli slávy :-). Tímto chci poděkovat všem, kteří hlásli a Kira podporovali. Vážně to stálo za to :-).
Fotky, které jsem nafotila zde hodím někdy k večeru, hlavně z cosplay soutěže a nějaké, které jsem nafotila venku. (Ale až tak moc jich nebude, jelikož je mnoho z nich s Naomi-san, jejichž identita musí zůstat utajena xD.)
Celkový dojem je, že jsem ze svého prvního Animefestu totálně nadšená. Potkala jsem a pobavila se se spoustou lidí, kteří mají stejný koníček jako já. Byl to pocit za všechny prachy a pokud budu mít možnost, příště rozhodně jedu znova :-D!!! Pokud jste letos nemohli jet, netruchlete :-). Myslím, že Animefest v Brně, Advík v Praze a Manifest v Ostravě, jen tak neskončí :-P. Naše komunita je sice velice mladá a nová, za to však má mooooooooc členů :-P. Zůstaňte proto Otaku a anime maniaky...Je to totiž božíííí!!! :-D
Vaše nadšená anime maniačka Naomi-san :-*

NaruHina - Love is reaching out

6. května 2011 v 17:00 | Naomi-san |  Videjka
ANO lidičky, stále tu má maličkost není a pravděpodobně teď vystupuji z vlaku a šílím jak je to v Brně super xDD!!! Teda doufám :-D.
Nádherné AMV o Narutovi a Hinátě. Nemůžu mu absolutně nic vytknout. Skvělá písnička, grafika, romantika úplně nejvíc!!!...Užíjte si ho :-P.

Animefest...Už se řítím!!! :-D

5. května 2011 v 23:08 | Naomi-san |  Bla bla bla
Komban wa lidičky :-P!!! Gomen, že se ozývám tak pozdě, ale celý den jsem měla úplně zapraný a ještě k tomu jsem musela balit. Jak už někteří víte, zítra začíná úžasný Animefest v Brně :-D!!! Což znamená, že tam nesmím chybět xD.
Bude to můj první velký fest, takže se úplně maximálně těším a myslím, že jak uvidím někoho v cosplay Naruta, tak po něm skočím XDD!!! Beru si foťák, takže po fíkendu čekejte tuny a tuny fotek :-DD!!!
Zatím Vás moji milí, zlatí opouštím a očekávejte moji aktivitu až v pondělí. Zatím se tady držte, užíjte si víkend a ti co jedou do Brna, tak se určitě potkáme v davu xDD!
Sayonara, Vaše Naomi-san :-*

Spoluadminčení aneb New blog^^

4. května 2011 v 20:35 | Naomi-san |  Bla bla bla
Juhuuu mina-san!!! Jak název vypovídá :-D, stala jsem se spoluadminkou. Moje SBé Yumi-chan se totiž jeden den rozhodla, že by bylo super založit blog s více adminkama a ejhle...už je na světě :-D!!! Je nás tam celkem 5 a zatím blog rozjíždíme, ale už teď si myslím, že bude úžasný. Protože ten dess opravdu stojí za to :-D!!! Blog bude hlavně orientován na Anime, japa hudbu a Japonsko všeobecně! Byla bych moc ráda, kdyby jste se na blog jukli a podpořili nás, na začátek budeme docela potřebovat ^^. Jmenujeme se Bishoujo Team (bishoujo v češtině znamená překrásná dívčina :-D). Název vznikl tak jak vznikl, jelikož admini jsou samé holky XD. Takže teď už snad a pouze adresa blogu!!!