Spoluadminka blogu: Masíí

Duben 2011

For fun xD

30. dubna 2011 v 20:37 | Naomi-san |  Videjka
Určitě si všichni vzpomínáte na díl, kdy Naruto bojoval s Peinem. Tento díl je prostě nezapomenutelný, už jenom díky boji, který tak dokonale animátoři zmrvili xD. Můžeme se pouze dohadovat, jestli to byl úmysl pobavit, nebo práce nějakého animátora, který věděl, že má být propuštěn a chtěl se pomstít. Ale rozhodně to stálo zato xD. Přeji příjemnou zábavu :-D!!!
(Já si to pustila v 1 ráno a málem jsem umřela jak jsem ten smích dusila pod peřinou xDDD)
Hned při první scénce jsem byla mrkev xD!!! Pein the road runner? WTF xDD!!!
(Hlavně si všimněte zvuku Mik mik, když se rozběhne na plné obrátky xD. Pokud nezaberete, tohle vždycky dělal pštros z Looney toons. Pokud stále nevíte, před zpuštěním zkoukněte TOTO xD.)

Záchrana?...Bodla by :-D!

30. dubna 2011 v 20:28 | Naomi-san |  Pics
Vážně boží pictík ^^!!! Být klukama, tak se pořádně naštvu, všechny pokiluju a běžím na pomoc :-D!!!

Diplomky for me ^^

30. dubna 2011 v 9:47 | Naomi-san |  SBéčka

Moc děkuji, jsou opravdu úžasné :-P!!!

Nový nával SBé :-D!!!

29. dubna 2011 v 20:25 | Naomi-san |  SBéčka
První new SBé Marionette a jeji kawai, pěkný blog o anime a Japonsku --> Here
Druhé new SBé Kaya-chan s čupr bločkem o anime --> Here
Doufám, že se diplomky budou líbit :-P!

Broken bonds

29. dubna 2011 v 17:01 | Naomi-san |  Videjka
Konečně AMV, které má pořádný děj :-D!!! Podařilo se mi ho najít!!! Aby jste mě totiž pochopili, dlouho jsem hledala kvalitní AMVéčko, které by zobrazovalo vztah mezi Sasukem a Narutem, protože je teď více než-li aktuální :-D. Výborná kvalita a totál hustá písnička. Hezké pokoukání :-P.

Anime Clannad

29. dubna 2011 v 14:54 | Naomi-san |  Anime
Název: Clannad
Žánr: romantika/komedie/drama
Rok vydání: 2008
Počet dílů: 22
Clannad nebo-li z Irštiny - rodina.
Vše začíná dnem, kdy flákač Okazaki Tomoya cestou do školy potká pod kopcem dívku, která křičí: "Sladký fazolový chléb!" Dívka se jmenuje Furukawa Nagisa a kvůli svému chabému zdraví musela na rok přerušit studium. Když se vrací zpět do školy, všichni její spolužáci a lidé, které znala, jsou pryč.
Svěřuje se Tomoyovi s tím, že chce znovu založit divadelní kroužek a ten postupem času svolí, pomáhá ji. Oba dva se časem setkávají s ostatními dívkami na škole, prožívají jejich příběhy, spřátelují se a jejich životy se od základů mění.
Pokud se Vám příběh zdá jako každý jiný a říkáte si: "Jo, tak tohle už tu bylo." Vážně se mýlíte :-D. I když Vám recenze může přijít dosti chabá a stručná, je to jen kvůli tomu, že rozvíjet příběh do podrobna by bylo asi na 22 A4 a vy by jste se na anime už vůbec nemuseli koukat, jelikož by jste věděli celý děj xD. Vše je spolu tak dokonale propletené, že Vás to jednoduše strhne.
Příběh je jak místem komický, že Vás bude břicho bolet od neustálého smíchu, tak smutný, že jeden balíček kapesníčků nepostačí. Ve zkratce je o budoucnosti, která přináší mnoho slastí, ale i strastí. Vše co jste měli, můžete v jedné vteřině ztratit.
Tento příběh začíná na střední škole a pokračuje životem po ní, takže máte možnost s postavami prožít jejich změny a věci, které je ovlivnili. (Setsakramentsky si u toho uvědomíte, že lidé, s kterými se seznámíte Vás klidně mohou doprovázet zbytkem Vašeho života. Je to jen na Vašem rozhodnutí :-).)
Každá z postav prožívá svůj vlastní příběh a Vy máte tu možnost nahlédnout do jejich minulosti a pochopit jejich záměry, možná se i někdy s postavou ztotožnit. Ať už je to otec alkoholik, který po smrti své ženy nezvládá domácnost, chabé zdraví, které Vám nedovolí získat si dobré přátele, či smrt milovaných osob, která Vás ovlivní nadosmrti.
Moje hodnocení: Jedním slovem: božíí :-D!!! Lepší zpracování klasického příběhu o setkání dvou středoškoláků opačného pohlaví, by jste nenašli. Příběh byl pro mne strhující a zajímavý už jen proto, že jsem se s jednou postavou ztotožnila a v některých jsem dokonale poznala moje kamaráda :-DD. V mnoha situacích jsem přímo řvala smíchy, ale jak se anime pomalu blíží ke konci...řvala jsem spíše příčinou ohromného žalu.
Pokud jste toto anime ještě neviděli, ani jste o něm neslyšeli, rozhodně doporučuji si jej hned teď pustit :-D! Je to příběh, který Vám podle mě něco dá. Něco, v co můžete věřit a doufat. Je protkán nitkami reality, které ovlivňují naše životy :-).
Zbytek pod perexem

Clannad pictiky :-P

29. dubna 2011 v 14:45 | Naomi-san |  Pics

Naomi se nějak nechce...

28. dubna 2011 v 20:56 | Naomi-san |  Bla bla bla
Komban wa mina ^^!!! Dlouho jsem tu nedala žádný výkec, takže why not xD. Sedím tady u compu, mám před sebou 8 A4 češtiny a 10 A4 chemie a totálně se mi do toho nechce XDD. Nechápu, proč musíme psát takové magořiny, když jsou přijímačky a maturity. Já nepatřím ani do jedné z těchto kategorií, takže bych měla být relativně v klidu, ale co??? Streees :-D!!! Učitelé pořád prudí a mě to přestává bavit. Pohrávám si s myšlenkou, že se na to zítra vykváknu, ale to bych byla velice podlá a zlá ...cha cha cha ^^!!! Uvidíme...a nebo tam rovnou zítra nakráčím a nechám se samovolně odkráglovat :-D. To jsou úžasné vyhlídky na pátek...a to jsem ten den měla tak ráda.
Ale já si udržím svoji veselou náladu!!! Nic mě nezkolí :-D!!! Budu bojovat do posledního dechu :-D. Všechno je na velký kuloví, ale nevzdávejme se :-D. Za chvíli jsou totiž prázdniny!!! :-D Jop...a já se teď jdu zasebevraždit, takže se zatím drže mí drazí a doufejte ve víkend ^^.
Vaše lofující Naomi-san :-*

New SBé Mineko Mana Sabutori

28. dubna 2011 v 19:13 | Naomi-san |  SBéčka
Tamtadadaa :-D!!! Konečně mám pěkný pořádek v SBéčkách, takže opět přidávám nové :-P. Tentokrát je to
Mineko Mana Sabutori se svým blogem o j-rock, najdete zde i povídky a sem tam něco o anime :-P.

Out of control

27. dubna 2011 v 18:53 | Naomi-san |  Videjka
Krásný, teplý a slunečný den!!! Den jako stvořený pro dobrou náladu a zevl :-D!!! A k dobré náladě Vám dopomůže určitě tahle písnička :-D. Poslouchám ji celý den, jsem z ní úplně puf XD. Je prostě boží!!! Podle mě dodává šíleně moc energie. AMV je v celku vtipně pojeté a určitě ho tvořil kluk xD (však uvidíte sami). Na to, že mám zítra dvě písemky těžké jak nikdy, jsem úplně v pohodě XD. Díky songu!!!

Kawai ^^

27. dubna 2011 v 18:39 | Naomi-san |  Pics
A co dělá Sasuke, když je venku bouřka a má strach? ^^ Naprosto krásné řešení :-P!!!

První rozhodnutí o Top SB

26. dubna 2011 v 20:43 | Naomi-san |  SBéčka
Takže jak jsem už předvídala, máme tady první Top blogu :-D. Rozhodovala jsem se hlavně podle toho jaké blogy nejraději navštěvuju, podle aktivnosti a komentíků, které jste tady zanechali :-). Z toho všeho mi vyšlo 6 SBéček, které se v Topu budou pohybovat. Samozřejmě budu Top co 14 dní kontrolovat, to znamená, že kdykoli můžu někoho přidat a v tom horším případě odebrat. Což si myslím, že se nestane, protože tyhle blogy miluju xD. Snad se nebudete zlobit, ale je to pro mě takhle přehlednější a konečně se orientuji v tom, kdo můj blog navštěvuje a kdo jednou za čas. Neříkám, že je to špatné xD, ale je Vás prostě moc, takže se chci někomu věnovat více :-).

Cute úplně nejvíc ^^

26. dubna 2011 v 20:03 | Naomi-san |  Pics
Opět šmátrám pátrám po internetu a najdu to nejmilejší co jsem za tenhle týden viděla xDD!!! Omg oni jsou tak sladcí :-D!!! Jen se kochejte. Naruto a Sasuke konečně vypadají jako nejlepšejší sámoši ( i jako něco víc XD)!!!

Menší prosba mina-san :-)

26. dubna 2011 v 19:19 | Naomi-san |  Bla bla bla
Ohayo lidičky :-), píšu tenhle článek a hned na začátku řeknu, že je pro mě moc důležitý. Ti, co sem často chodí, vědí, že mým oblíbeným tvůrcem AMV je Kiro-kun. Minulý rok se úžastnil AMV soutěže na Anime festu v Brně a vyhrál 4. místo, což byl velký úspěch na to, že se tomu věnoval pouhý rok. Teď už tomu jsou dva roky a díky podpoře ostatních tvůrců a své snaze zpracoval opravdu úžasné dílo, s kterým opět vystoupí na Anime festu v Brně. Ovšem vše záleží na nás, naše hlasy ovlivní dění. Tak jsem Vás chtěla poprosit lidičky, jestli by jste byli tak hodní a koukli se na jeho AMV. Nenutím Vás, aby jste hlásli jenom proto, že jsem např. Vaše SB a prosím Vás o to. Tento článek má být pouze informativní, ať se o tom doví více lidí :-). Opravdu jsem shlédla všech 47 AMV, které se do soutěže dostali a nemohla jsem tam najít lepší. Takže Vám sem dávám jeho tvorbu a ostatní je na Vás. Jediné co musíte udělat pro hlasování, je přihlásit se na stránky http://www.animefest.cz/. Příjde Vám kód, kterým se na stránky přihlásíte a pak jen stačí vybrat si 1, 2 a 3 místo a hlasovat http://www.animefest.cz/souteze/amv/2011/hlasovani. Byla bych moc ráda, kdyby jste se alespoň k AMV vyjádřili a pokud se Vám bude líbit, tak také hlásli. Moc by jste tím tvůrci pomohli splnit si jeho sen ^^.

Videjko, díky kterému vyhrál minulý rok 4. místo

Videjko, s kterým nastupuje do soutěže letos, pod číslem 64:

Já jsem si prohlédla všechny AMV tvorby, ale chápu, že někomu se nechce pouštět si 47 videi :-D. Takže sem dám ještě čísla AMvéček, které se mi zdály dobré, protože některé jsou tam naprosto blbé parodie :-/.
Já hlasovala pro číslo: 1. místo: 64
2. místo: 48
3. místo: 69
Hodně lidí psalo, že velice dobrá tvorba je číslo 54, ale mě se moc nelíbilo ^^, však můžete posoudit sami. Všechny videjka a návod jak hlasovat --> ZDE


A je to doma!!! :-D

25. dubna 2011 v 22:30 | Naomi-san |  Bla bla bla
Juhuhuu!!! A Naomi je zpět a v plné síle XDD!!! Konečně jsem dokončila supr úžasný dess od mého SBéčka Miy-chan, takže to tu vypadá luxusně k světu!!! Řeknu Vám, že se mi hned lépe bloguje :-D.
Navíc přichází trošičku změna pokud jste si všimli...přibyla nám new položka a tou je: Top SB.
Nějak jsem o tom uvažovala a myslím si, že to není až tak špatný nápad :-). Vím, že tady všichni pravidelně nechodí, ale je pár jedinců, kteří tady opravdu zavítají dost často a jsou i mí oblíbenci :-). Takže...why not :-D. Některé z Vás už mám vybrané a ti by měli zůstat na trvalo. Zbytek budu měnit vždy co 14 dní, takže uvidíme :-). Zatím ještě nevím kolik v Topu bude lidí, ale teď se mi nad tím moc fárat nechce, protože je pozdě a já zrovna dneska přijela a ještě k tomu smrdím kolínskou jak někdo, kdo vylezl z mužského brlohu xD. Hold jsou dnes ty velikonoce. Snad Vás moc nezpráskali ženy a přežily jste ve zdraví :-). Já zatím fičím...přeci jen je zítra ten ústav O_O.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Zpráva z hor ^^

22. dubna 2011 v 21:03 | Naomi-san |  Bla bla bla
Ohayo moji drazí lidičkové :-*!!! Naomi Vás zdraví z velice neobvyklého místa. Alias- ano, opět cestuji xDD. Tentokrát píšu z Rakouska. Já, matinka a známí jsme si zajeli na poslední jarní lyžovačku :-D. Abych Vám tuto novinu oznámila, hekla jsem se kvůli Vám na síť hotelu a každou chvíli na mě můžou přijít!!! To se kvůli Vám obětuji co xD??? ...Ale..hmm...kecám :-DD. Jsem moc velký ne IT člověk...prostě jsem si na hodinu zaplatila net :-DD. Omlouvám se za mizernu aktivitu blogu, ale minulý týden jsem prožívala osobní krizi a moje vypořádání se s krizí, je asi takové, že vypojím net, neberu telefony, čtu moc moc knih a ignoruju svět :-). Naštěstí jsem na chvíli opět vypadla, takže jsem zase f cajku a blog opět poběží jak má...ale až od neděle :-D. Jsem na horách až do neděle a večer se vracíme :-). Snad si jarní prázdniny užíváte a kluci Vás snad s karabáči budou nebo šetří xD.
Jak vidíte, mám už nastavený new dess od Louisy-chan :-). Moc ji děkuji, protože se mi strašně líbí a připadá mi hezčejší než ten předtím :-). Co si myslíte vy?
Až přijedu, vše Vám vynahradím.
Vaše lofující Naomi-san :-*
(PS: Menu doupravím, až přijedu :-D! Teď mám na to málo času ^^.)

Friendship ^^

16. dubna 2011 v 19:52 | Naomi-san |  Videjka
Moc roztomilé videjko o týmu 7 a přátelství :-). Přišlo mi vážně moc kawai. Naruto tam vypadá tak šťastný. Kéž by to tak vážně dopadlo :-P.

Hudba na plný pecky, vodárna a blogování :-DD!!!

15. dubna 2011 v 22:18 | Naomi-san |  Bla bla bla
Hou hou hou!!! xDDD Začal nám fíkend lidičky!!! Čas oslavovat!!! Já jsem se tak těšila na tento fíkend, že jsem nemohla dospat. Popravdě mě škola nijak nebaví. Naštěstí už jenom tři dny a PRÁZDNINY!!! Těšíte se, až Vás chlapci zpráskají??? Já nikdy na Velikonoce nebyla doma, takže to moc kluků nestihlo, ale jednou jsem byla doma a to byla mela XDD. přišlo na mě 10 kluků. Jsem si nemohla 2 dny sednout a ještě k tomu mi vybrakovali roční zásobu vajíček XDD.

Zrovna sedím u compu a dávám si vodárnu. Lepší začátek víkendu ani nemůže být :-DD!!! Na tento víkend mámv plánu zevlit a konečně napsat nějaký pokráčo povídky. Hodně lidí si začíná stěžovat, že žádný nepřibilo, tak jdu na věc :-P. Snad si víkend užijete a nebudete myslet na školu. To je totiž zakázane :-D!!!
Vaše lofující Naomi-san :-*

New SBé Mio :-P

15. dubna 2011 v 20:57 | Naomi-san |  SBéčka
Po delší době nové Sbéčko Mio-chan s moc kawai blogem o anime a všem kolem něj :-P--> Here . Doufám, že se diplomky budou líbit, protože podle mě jsou moc kawai ^^!!!

Úvaha: Mohu rozkopat počítač??? x(

13. dubna 2011 v 20:33 | Naomi-san |  Bla bla bla
Heeee!!!! Tož to není normální!!! Dneska je můj net tak pomalý, že by se i šnek vztekal, kdyby to viděl!!! Fuuu :-/!!! To se mi nelíbí. Gomene SBéčka, ale dneska Vás moc neoběhnu. Otevřu jednu stránku a čekám 10 minut, takže kdybych měla oběhnout všechny, tak tu sedím do 5 do rána a já se ještě musím šrotit blbou fyziku x(. Poslední dobou se mi tady s_re co to jde!!! Asi jsem byla happy až moc dlouho, takže doufám, že se mi to všechno podělá a příští víkend bude všechno f cajku, jinak se neznám :-D!!! A nasraná Naomi...to už je fičák, já jsem totiž velice tolerantní osoba :-DD. A čupr zpráva blogu. Brzy tady bude nový dess, tak se těšte. Vypadá vážně luxusně :-P. Těším se co na něj budete říkat :-). Vaše podrážděná Naomi-san x( :-D

Naruto shippuden movie 5- Blood prison

13. dubna 2011 v 20:06 | Naomi-san |  Videjka
Vážení a milí nadšenci anime Naruto :-D!!! Náš úžasný otec Masashi Kishimoto nám přichystal další překvápko v podobě 5 filmu Naruto, tentokrát s názvem Blood prison. Sice ještě nemáme přeloženou ani 4, ale nevadí :-D. Úžasná konoha.cz, nám totiž hned po tomto měsíci titulky připraví :-P. Bohužel na tento pátý film si budeme muset počkat ještě hooodně dlouho. V Japonsku má dojít k promítání až někdy v červenci, takže si dokážete představit, kdy to u nás asi bude xDD. Ale rozhodně tento dílek vypadá velice zajímavě :-). Našeho hyper hrdinu totiž uvězní a celkově nastane překvapující převrat :-). Koukněte v ukázce :-P.

Kusovka, která nemít chybu :-DD!!!

12. dubna 2011 v 17:51 | Naomi-san |  Pics
Pěkná to holčina s míčem, který pro kluky není vůbec cizí :-D!!! Prostě sexbomba :-DD.

Junjou romantica

12. dubna 2011 v 17:47 | Naomi-san |  Anime
Název : Junjou Romantica
Žánr : yaoi/komedie/drama
Rok vydání : 2008
Počet dílů : 12 + 12

První vě, která by se k tomuto anime snad měla říct je, že je to YAOI :-DD!!! Celý příběh se zkládá ze 3 párů a jejich vlastních příběhů. Nejvíc co mě na samotném anime zaujalo, je to, že se všechny postavy znají, nebo se někdy neúmyslně setkaly.
1. příběh: Junjou romantica
Prvním a také hlavním párem je 18 letý student Takahashi Misaki, s Usamim Akihikem (také přezdívaným Usagi-san, nebo-li zajíček :-P). Jednoho dne se mladý Takahashi přestěhuje kvůli svatbě svého bratra, k jeho nejlepšímu příteli, k Akihikovi :-D. Velký boom se pro Takashiho stává tehdy, když zjistí, že Akihiko je slavným spisovatelem erotických knížek pouze o chlapcích a navíc, je do něj zamilovaný.

2. příběh Junjou Egoist
Druhým párem je Kamijou Hiroki (kamarád Usamiho xD, náhoda já vím), který je profesorem na univerzitě a je šílený egoista, s Kusawou Nowakim, který je studentem lékařství. Nowaki se jednoho dne s Hirokim seznámí a zamiluje se do něj. Stále mu to opakuje, až si Hiro-san konečně uvědomí, že jeho cit opětuje :-).

3. příběh Junjou terrorist
Třetí a poslední příběh je o Youa Miyagi, jenž je učitelem literatury na Univerzitě. Před několika lety se rozešel se svou ženou a právě její bratr mu začne dělat potíže. Terorista (jak ho sám nazval Miagi xD) Takatsuki Shinobua, je malý rozmazlený chlapec, který do nedávna nevěděl co chce. Ale teď to ví moc dobře, chce totiž Miagiho a dává mu to vším možným najevo. Miagi se mu vší silou vyhýbá a snaží se vyrovnat se svou minulostí. Když ho chlapec přestane pronásledovat, uvědomí si, že mu vlastně moc chybí.

Vlastní názor: Velice zvláštní a zábavné anime :-D. Shlédla jsem do během tří dnů a dokonale mě dokázalo dostat z depky. Nejsem nějaká zažraná yaoistka, ale tyhle příběhy jsem vážně mohla. Pár sexálních scének, hodně plyšových medvídků, pand a kachniček :-DD. Velice roztomilé a barevné ^^. Děj byl docela plný napětí, protože jste nikdy předem nevěděli na koho hrdinové narazí, nebo co se jim stane. Hudba nebyla nijak úžasná, ale do scének rozhodně padla. Doporučuji shlédnout...už jen pro to, že tam muži uklízí a milují kachničky do vany :-DD!!!
Díly a zbytek pod perexem :-P

Draw with me ^^

11. dubna 2011 v 19:05 | Naomi-san |  Videjka
Dneska jsem tohle viděla u jedné holčiny na blogu a vážně mě to dojalo :-). Strašně krásně nakreslené a úžasný příběh. Tohle AMV má několik verzí s různýma písničkama, ale myslím, že tohle je z nich nejprocítěnější :-). Shlédněte, stojí to za to. Budete žasnout ^^.

Nepřipadá Vám to kawai ^^?

11. dubna 2011 v 17:38 | Naomi-san |  Pics
Zajímalo by mě mina-san, jaký je Váš postoj k yaoi :-D. Já to osobně nikdy neodsuzovala. Znám dokonce i několik lidí, kteří jsou na stejné pohlaví a jsou totálně v pohodě :-D. Prostě je podporuju a přeju jim to. A ještě k tomu jsem šíleně udivená, že se v tom světě vůbec našli :-D. Vážně jsem tomu ještě nedokázala přijít na kloub jak se hledají xD. Ale spíše zpět k anime :-DD. Zrovna sleduji anime Junjou romantica a totálně mě to dostalo :-D. Prostě ty páry totálně žeru a příjdou mi strašně roztomilí ^^. Takže kdo nerad 2 chlapce, nekoukat :-D. Jinak anketa v článku :-P.