Spoluadminka blogu: Masíí

Březen 2011

Mikoto spring ^^

31. března 2011 v 19:52 | Naomi-san |  Pics
Kusovka lidičky!!! Ale naprosto dokonalá :-D!!! Krásné rysy Mikoto a Sasukeho. Moc se mi tam líbí :-P. Tam totiž Sasuke ještě není hajzlík...a jestli jo, tak pidi hajzlík :-DD!!!

More about me Amuto

31. března 2011 v 19:40 | Naomi-san |  Videjka
Konichiwa mina-san :-P!!! Další dokonalé AMV, tentokrát s žhavým a temným Ikutem :-D, plus s krásnou a bláznivou Amu-chan :-P. Tyhle dva prostě žeru. Dokonale se k sobě hodí :-D!!! Takže všichni, kteří mají za sebou těžký den a těší se na víkend, tak povinně pustí :-D!!! Písnička Vám zvedne náladu a naladí na weekend time :-P!!!

Konoha dentist xD

30. března 2011 v 21:14 | Naomi-san |  Pics
Mno...ehm :-D!!! Jak už jsem dneska psala, byla jsem u zubaře...a co teď nevidím :-D!!! Listuji si po netu a hned toto. Prostě to sem musím dát :-D. Uznávám, že Kakashiho finta, je jedna z nejlepšejších :-D!

Layouťácký problém...pomoooc :-D!!!

30. března 2011 v 21:00 | Naomi-san |  Bla bla bla
Takový menší problém lidičky :-P. I když většina z Vás říká, že se jim můj nynejší dess líbí, já s ním vůbec nejsem spokojená :-(. Nevím proč, ale prostě nepříjde mi nijak zajímavý. Zatoužila jsem po nějakém profesionálnějším a vím, že po netu se pohybuje maximálně moc lidí, kteří se tímhle zabývají a orientují se v tom mnohem více než já. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli o někom takovém nevíte, popřípadě, jestli se ve Vás nehne nápad, že by jste to zkusili sami :-D. Za každý kontakt či odezvu budu moc ráda a vyzkouším něco nového :-). Když budete vědět, tak piště, pište pište xD. Moc mi tím pomůžete :-).
Vaše lofující Naomi-san :-*

Za bleskovku od Queen :-P

30. března 2011 v 19:50 | Naomi-san |  Nezařazeno
Huhuu!!! Arigato :-P!!! Dipík je moc fajn a Itachiho můžu vždycky :-D.

Kousněte svého zubaře, když Vám dá tu možnost^^

30. března 2011 v 14:56 | Naomi-san |  Bla bla bla
Brý den Vám přeji, moji drazí lidičkové :-D!!! Doufám, že jste všichni dnešní den zdárně přežili :-P. Venku je teplo, sluníčko svítí, na obloze ani mráček a my, jakož to puboši ve vývinu, sedíme v ústavu, bolí nás hlava, ruka od všeho toho zběsilého vypisování, je nám špatně od žaludku a vůbec máme chuť vyběhnout ven a začít zběsile řvát, lézt na stromy a rozbít okno ředitelny, za kterým, ve své pracovně, laškuje řída se sekretářkou, protože na ně leze jaro :-D!!! Myslím, že jsem pocity nás všech dokonale vystihla xDD. A jediný způsob jak uniknout z tohoto zběsilého a únavného koloběhu, je...prevence u zubaře :-D!!! Ano, byla jsem u zubaře O_O. Ono totiž, když se řekne v moji přítomnosti zubař, tak panikařím a zdrhám, protože celý můj život jsem měla problém se zuby a pokaždé mi tam vrtá, nebo něco trhá. Myslíte si, že to bylo jako utéct z deště pod okap? ...Omyl xD!!! Šla jsem tam jako zpráskaný pes s plánem, že tam vtrhnu, začnu hystericky brečet, ukradnu ji tu její ďábelskou vrtačku a zdrhnu s bláznivým smíchem!!! Dobrý plán, ale nemusela jsem ho vykonat :-D!!! Jak skvělý to den!!! Přišla jsem, zubařka mi vyčistila zuby a šla jsem zase domů. Ani jsem ji nemusela kousnout, prostě asi věděla co se chystá, měla lufta a nechala mě žít :-D. Teď si hodlám vzít tabulku čokolády a vysmívat se jí :-D!!! A začnu hned teď...MUHAHAHAHA ><!!! Pojďte se vysmát všem zubařům se mnou a pokud chcete někdy zubařem být, myslete na to, že...vás miliarda dětí bude NENÁVIDĚT :-D!!!

Hooordy diplomků za SBé xD!!!

29. března 2011 v 20:44 | Naomi-san |  SBéčka
Okiš lidičky, takže aby v tom nebyl zmatek, nejříve tady dám diplomky ode mne, pro Vás :-D. A pak příjdou ty od Vás pro mou maličkost :-D. Snad se budou líbit, dala jsem si dosti záležet, když už jsou tu tak pozdě :-D. A moc děkuji za ty Vaše. Jsou opravdu moc kawai :-P!!!
Pro SB Tifu
Pro SB Queen
Pro SB DeiDei
For me :-P:


Donť leave me

29. března 2011 v 18:56 | Naomi-san |  Videjka
Další z řady AMVéček Sasusaku :-). Tentokrát jsem ho našla opravdu náhodou :-D! Hledala jsem nco moc veselého a nakonec jsem našla něco absolutně depresivního. Úzkostlivý hlas anglicky nadabované Sakury a zasmušilý hlas Sasukeho, mě dostal do kolen. Hezky zpracované a dobrá kvalita. Jediné co bych vytkla, je nesmyslný, rychlý konec a název AMV, který je upe mimo. Ovšem je to pouze můj názor :-). Však jukněte a utvořte si vlastní :-).

Za 3. místo v SONB

29. března 2011 v 18:38 | Naomi-san |  Bla bla bla
Arigato lidičky :-)!!! I když jsem tu poslední týdny moc nebyla, díky Vám jsem získala 3. místo v soutěži o nejlepší blog. Moc Vám děkuji a táké autorce za úžasný diplomek. Gáára je tam k sežrání :-D :-P!!!

Zpět a živá :-P

29. března 2011 v 18:04 | Naomi-san |  Bla bla bla
Ohayo lidičky :-D!!! Konečně jsem zpět a na delší dobu se nikam nechystám :-D. V Izraeli bylo skvěle. Navštívili jsme skoro každý kout. Hotel byl v Betlémě, ale já si stejně nejvíce oblíbila Jeruzalém :-). Byla to paráda. Řeči typu, že je to nebezpečná země a lidí nejsou vtřícní, jsou naprosto milné. Bohužel za tu dobu, kdy jsme tam byli, vybuchla bomba na autobusovém nádraží, což moje tvrzení vyvrací, ale prostě by jste tam museli být a zažít to co já. Jsem z cesty naprosto nadšená a mám super zážitky. Za normálních okolností bych se tam asi nedostala, takže jsem ráda za tuhle jedinečnou šanci :-). Ale jsem ráda, že už jsem doma xD. To cestování mě docela vyčerpalo tak si teď na chvíli posedím na zadku :-D.
Co se týče blogu, konečně tu opět budu deně a hodlám dodělat diplomky, které dlužím :-). Snad jste se tu měli fajn a učitelé moc neprudili, když je venku tak hezky :-D. O víkendu má být až 20 stupňů!!! Naprostá balada :-D.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Týden v Izraeli??? Proč ne xD!

19. března 2011 v 22:07 | Naomi-san |  Bla bla bla
Kamban wa lidičky :-)! Vím, že to tu teď nějak pokulhává a taky vím, že na blogu trávím méně času. Vše kvůli škole a cestování. Nějak se mi to vše nakupilo a já jsem zrovna teď v časové plísni (tísni) :-D!!! Snad to SBé pochopíte a nebudete se moc zlobit. Po tomto týdnu, kdy jedu se školou na zájezd do Izraele, by se vše mělo vrátit k normálnímu chodu. Zhruba za necelé 4 hodiny jedu na vlak, z vlaku na letiště v Praze...a frrrr do Betlému :-D!!! Strašně se na tuto cestu těším, protože si myslím, že za normálních okolností bych se do Izraele nikdy nedostala. Tudíž jsem za tuto možnost ráda :-). Snad se tento týden budete držet, nezešílíte ze školy a jak přijedu, tak povykládám všechny těžké zážitky :-D. Tak se mějte moji milý a zatím užívejte fíkendu.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Tak to má grády O_O !!!

19. března 2011 v 21:58 | Naomi-san |  Videjka
Opětovné brouzdání na youtube se oplatilo :-D!!! Našla jsem totiž totálně nabouchané AMV se skvělou písničkou a scény jsou přímo labužnické :-D!!! Hlavně fandové Sasuke si užijou. I když bych ho nejraději killa...tady vypadá fakt bombově :-D!!! Přeji hezké pokoukání :-P.

Oka lidičky...nový dess je na světě :-/

17. března 2011 v 22:00 | Naomi-san |  Bla bla bla
Brý večer :-D!!! Konečně tu máme new jarní, slíbený dess. Nevím jak to říct...ale jsem na vážkách :-D. Možná je to tím, že jsem naprosto unavená, nebo počasím...ale prostě nevím :-D. Co myslíte Vy? Ráda bych znala Vaše názory. Dám zde anketu a moc stojím o Vaše rady :-D. Kdyby se dess nelíbil, okamžitě zruším a využiji plán B :-D!!! Jinak se chci omluvit, že nejsem až tak moc aktivní, ale v poslední době toho mám hodně= škola je makačka XD a jsem totálně grogy. Snad chňápete prdi :-D. Já dodělala vše, co jsem chtěla, a teď okamžitě házím placáka do postele. Tak se zatím držte moji milí a ti, kteří mají prázdniny, tak si je užíjte co nejvíce to jde :-).
Vaše lofující Naomi-san :-*

Znáte ten pocit XD!!!

16. března 2011 v 20:51 | Naomi-san |  Bla bla bla
Kurnik!!! :-D píšu ze zoufalosti lidičky xD. Sedím u stolu, mám před sebou otevřený dva sešity...a ani do jednoho se nedívám xDD!!! A ano, píšu zítra. = NEUMÍM NIC xDD. A furt se chlamu, i když bych neměla proč. A to se celý den na lidi mračím, protože dneska byl tak špatnej den a lidi okolo byli tak otrávení, že ze mě vysáli všechnu pozitivní energii a já tu teď sedím jako nenaučená troska :-D. Znáte ten pocit? O_O Je to fakt humus :-D. Jediná pozitivní zpráva dne je, že jsem HURÁ, konečně dokončila new jarní dess :-). Je trošičku jinej, než které jsem tu kdy měla, ale snad se bude líbit. Je jarní, barevný a veselý :-D. Tak jsem zvědavá, co na něj řeknete. Ale myslím, že ho nastavím, až budu mít jistotu, že tu nikdo nepůjde, budu to tu hodně myškovat xDD. No, doufám, že se Vám zatím daří a škola Vás moc nedeprimuje :-). Už ať je zpět to sluníčko :-D!!!
Vaše lofující Naomi-san :-*
Don't be sad :-P

SONB!!! Jsem hrozná...ale plsky, hlásněte lidičkové :-P

16. března 2011 v 17:45 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Ohayo mina-san :-D!!! Já vím, jsem hrozná XDD. Pořád jsem v nějaké soutěži...ale tohle by měla být vážně poslední :-D. Pak dám pokoj. Nějak se to všechno nahrnulo :-D. Pokud se Vám líbí tento blog, prosím o hlásek --> Here :-*


Ocenění za SONAP od Black-chan :-P

16. března 2011 v 17:36 | Naomi-san (autor blogu) |  Nezařazeno
Wiii!!! Arigato Black-chan!!! :-D naprosto úžasné ocenění. Gaara je tam naprosto kawai :-P. A toto vše díky Vám a vašim hláskům :-). Arigato lidičky :-P!!!

Desperateness

15. března 2011 v 19:32 | Naomi-san (autor blogu) |  Videjka
Jelikož nám začíná jaro...všichni školáci se začínají bouřit :-D. Ano, nejsou to pouze hormóny!!! :-D Nevím jak Vy, ale já naprosto šílím a vždy, když řeknu nějakou blbost a tvářím se hyperaktivně a všichni se diví, zařvu: LEZE NA MĚ JARO!!! A všichni to s úsměvem pochopí a přidají se ke mě, protože na ně taky leze jaro XDD!!! Nejraději bych celý den proběhala venku. Dokonce jsem to dneska s kamarádem nevydržela a o přestávce vyběhla ze školy nadýchat se čerstvého vzduchu :-D. Prostě blázni :-D!!! Doporučuji vykašlat se na depresi ze školy a známek (stejně to nikoho zajímat nebude, když budete mít maturu xD) a vyběhnout ven, užívat si skvělého počasí :-D. K této náladě Vám opět přidávám krásné, letní a povzbuzující videjko od mého nejmilovanějšího tvořitele Kira :-P. Snad se Vám videjko bude líbit a zpříjemní Váš večer.
JE JARO :-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Třídění Sbéček...a jak to dopadlo?

15. března 2011 v 18:42 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
No lidičky, mám v tom trošičku chaos :-/. Nevím, jestli jste si toho nevšimli nebo co, ale z 26 lidí, se zapsalo pouhých 15, plus 3 jsou omluvené a ten zbytek...nějak nic. Potíž je v tom, že vím, že sem chodíte :-D!!! Čtu si komentáře, takže vím kdo na mě kašle a kdo ne :-D. Udělala jsem to tak jak jsem to udělala :-D Snad jsem se rozhodla správně.....Takžééé :-D....dlouho očekávané vyhodnocení :-D!!! Jelikož jsem tu dlouho chyběla a vím, že většina z Vás chození sem opravdu dodržuje...a mám v tom chaos xD, tak zůstávají naprosto všichni, kromě blogu:

Kumiko (jejiž blog se zrušil)
Nioli-chan (kterápůsobí na jiném blogu)

Zatím nehodlám nijak vyšetřovat kdo tady vážně chodí a kdo ne, ale věřte mi, že mám přehled. Je to první třídění, takže jsem mírná, ale přibývá Vás čím dál tím víc a nechci, abych byla jediná, kdo Vás bude obíhat. Takže...pokud se příště nezapíšete, bohužel Vás budu muset vymazat, i když budu vědět své. Vážně...je to hlavně pro mě, ať vím a vy mi to zatím nijak neulehčujete darebáci :-D!!!

Dlouhá nepřítomnost...gomene lidičky :-P

15. března 2011 v 18:14 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Ohayo mina-san :-)!!! Naomi se Vám opět hlásí. Moc se omlouvám za dlouhou odmlku, ještě k tomu bez vysvětlení, ale měla jsem toho až moc. A když toho má Naomi moc...tak je toho fakt hodně XD. Minulý týden jsme totiž měli jarní prázdniny, a tak jsem si odjela na celý týden na hory s rodinou :-D. Nebyla tam wifi, a tak mi nezbývalo nic jiného, než si dát pauzu. Okamžitě jak jsem přijela, začala škola a já musela šrotit o 106, protože věřte tomu, nebo ne, příští týden zase odjíždím XD. Začíná jaro a to je čas, kdy pořád někam cestuji a chvíli neposedím :-D. Hold jsem už taková. Snad to semnou vydržíte :-). Po zbytek týdne blog pojede naprosto normálně a budu se snažit o opětovné oživení se vším všudy :-D. Jinak doufám, že se Vám všem daří a leze na Vás jaro tak jako na mě :-D. Protože je to naprosto boží pocit vyjít ven v teniskách, mikině a poddat se tomu :-D!!!
Vaše lofující Naomi-san :-*