Spoluadminka blogu: Masíí

Únor 2011

Zpět starý blog?...ANO!!!

25. února 2011 v 21:30 | Naomi-san (autor blogu) |  Nezařazeno
ANO!!! Stará blog.cz zpět!!! Jsem vážně celým svým tělem i duší pro. Myslím, že žádné obrovitánské změny to nepřineslo. Spíše se zvedla vlna odporu k blogování a nic nejde tak jak by mělo. Spousta lidí si musela nainstalovat jiný prohlížeč a některým ani toto nepomohlo. I když si myslím, že nám petice prd pomůže, jelikož se nikdo nestará co se nám blogerům líbí. Můžeme aspoň doufat. Pokud se chcete k hnutí proti "new" blog.cz přidat :-D --> Here!


Menší info...je tu fíkend :-D!!!

25. února 2011 v 21:18 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Ohayo mina-san :-P!!! A začíná nám víkend. Nevím jak vy, ale já jsem totálně grogy. Dneska jsem málem usla v biole xDD. Tak mi klimbala hlava, že jsem málem žuchla ze židle. Naštěstí byl profesor tolik zažraný do látky, že to neviděl. Ale spolusedící se řezala snad 15 minut xDD, pecka toto.
Jinak mám pro Vás info, co se bude, spíše tedy nebude dít tento víkend. Zítra odjíždím se svou sámoškou na 3 dny, na hory. Tudíž od 26 do 28.2 tady nebudu. = žádné články přes fíkend nepřibudou a SBéčka oblétnu zase až v úterý :-). Jen, aby jste věděli :-P.
Také jem díky Vám postoupila do třetího a posledního kola SONAP :-). O další hlásnutí zatím nežádám, jelikož díky nové podělané verzi blog.cz, se hlasy nepřičítají tomu, komu by měli :-/. Takže uvidíme, co navrhne autorka.
Teď už Vám jen lidičky přeji hezký a no strees fíkend :-D!!! Užíjte si ho :-P.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Sasusaku love game :-P

25. února 2011 v 14:00 | Naomi-san (autor blogu) |  Pics
Už delší dobu tady nebyly pictíky mého oblíbeného páru :-D. Takže jsem to okamžitě musela napravit :-). Opět jsem vybrala, podle mě, ty nej, které se mi líbily :-). Snad se nad nimi zasníte stejně jako já :-). A navíc...některé dávají dost kruté náměty na povídky XDD!!! Už mi to šrotuje v kebuli :-D!!!
Hezké pokoukání :-P.

Mimoňové xDD

24. února 2011 v 17:40 | Naomi-san (autor blogu) |  Videjka
Lidičky :-D, toto si prostě nemůžete nechat ujít xDD. Animáč: Já padouch naprosto zbožňuju, a ještě víc ty malé, žluté, uřehtané věcičky, co vždycky šíleně zmateně pobíhají kolem a dávají animáči nový rozměr :-D. Ano!!! Jsou to mimoňové XDD!!! Já je prostě žeru. Nemají chybu!!! Chtěla bych jich mít doma aspoň tak 50 :-D. Pokud jste ještě nepodléhli jejich kouzlu, je na čase. Přeji uřehtané koukání :-D!!!
Papoy!!!

Night When Angel Falls

24. února 2011 v 15:31 Writte your own
Tramtadadaaa!!! :-D A máme tady první spisovatelku s její fantasy povídkou :-). Je to mé SBénko http://youko-yoshi-kurama.blog.cz/. Snad se Vám dílek zalíbí, protože mě se zdá moc kawai :-P. Příjemné čtení :-)!!!


Blbý změny...nový prohlížeč

24. února 2011 v 15:19 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Ohayo lidičky :-)!!! Tak konečně jsem můj včerejší problém vyřešila. Jelikož se mi nabídka nehodlala nikdy rozjet, musela jsem si stáhnout nový prohlížeč. Až tak moc mi to nevadí, trvalo to jen chvíli, ale prostě ty změny na blog.cz vážně nechápu :-/. No, je to můj osobní názor. Někomu se to líbí, někomu zase ne. A však hlavní zpráva dne je, že UŽ JSEM ZASE V PROVOZU xD!!! Wiiii!!! Skáču radostí a konečně přidám články, které jsem chtěla, plus oběhnu SBénka :-). Tak se zatím držte lidičky. Přežívejte, už bude pátek :-P. A nezapomeňte, že tu mám Třídění :-).
Vaše lofující Naomi-san :-*

Naschvál toto!!! Help me!!!

23. února 2011 v 18:58 | Naomi-san |  Bla bla bla
Jsem vážně totálně vytočená!!! Je moc pěkné, že blog.cz udělal změny a možná by se na to dalo i zvyknout, ale kurnik šopa, když mi se nezobrazuje nástrojová lišta!!! Ani obrázek, písmo, nic nemůžu ovlivnit. Na blog.cz píšou: Upozornění: Pokud vás zlobí editor (např. vám nejde vložit do článku obrázek), vymažte si ve svém prohlížeči vyrovnávací paměť (cache). Co to kurnik znamená? xD Já tomu rozumím jako koza náklaďáku!!! Helpne někdo??? :-(

Because of you

22. února 2011 v 23:08 | Naomi-san |  Videjka
Stará, ale nádherná písnička :-). Myslím, že autor tohoto skvělého a propracovaného AMV, dokonale vystihl situaci s textem :-). Navíc nebral/a Itachiho a Sasukeho jako pár, nýbrž jako bratry. O to je to pro mě více smutnější. Užíjte si dílo, je krásné :-).


Anime cat xDD

22. února 2011 v 22:56 | Naomi-san |  Pics
Ta číča nemá chybu :-D!!! Prostě typický animefil :-D. Ty oči za to stojí :-D.
anime cat

Třídění SBéček!!!

22. února 2011 v 21:38 | Naomi-san (autor blogu) |  SBéčka
Ohayo mina-san :-P!!! Jak název vypovída, je tu nechvalně známé třídění SBé xD! Omlouvám se, že tím obtěžuji, ale myslím, že ti, kteří tu jednou za týden zavítají, nemají problém :-). A navíc, mě to pomůže se orientovat, jestli na mě úplně nekašlete :-D. Vím, že Vás tu chodí hodně a zanecháváte i komenty, za což jsem moc ráda, ale jsou i tací, kteří tu chodí jen zřídka a o nich moc info nemám :-). Neberte to osobně, každý má tolik času kolik má :-), já jen, abych věděla, protože SBéček mám už teda hooodně mooooc xD. Takže stačí jen vyplnit:
1) Jméno
2) Jaký byl Váš den :-D?

Z třídění jsou omluveni: Majulík-chan
                                              Kika-chan
                                              Espada (Jelikož je new :-).)

V podmínkách spřátelení bylo, že ke mě máte zavítat jednou za týden. Ovšem nebudu hajzlík, že :-D. Vím, že hold ten čas na ten blog někdy ani přes ten týden nevýjde, takže dám plus 3 dny, jelikož si myslím, že to dokonale stačí :-). Tudíž, třídění bude ukončeno: 4.3.2011. Bohužel, kdo se do té doby nezapíše, mažu :-(. Pokud budute mít vysvětlení, proč jste se nezapsali, pisněte, přehodnotím :-). Zatím doufám, že se Vás zapíše co nejvíce. Nerada bych o Vás přišla :-).
Vaše lofující Naomi-san :-*
Naruto animal
(Sasuke jako kachnička xDD, brý ne???)

New SBéčko Mashiro Rima

22. února 2011 v 21:08 | Naomi-san |  SBéčka
A máme tady dalšího člena naší dango kazoku!!! (Trochu Clannadu neuškodí XD) alias, máme nové kawai SBé s vystajlovaným blogem o anime -->Here ♥ . Snad se dipiky budou líbit :-P!!!


For you:
Diplomek za SBé pro Espadu
For me:
TADY ♥
Gomenasai, ale nešel mi vložit :-/.

Rozjasnění podělaného dne ^^ !

21. února 2011 v 23:28 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
lištičkaArigato moji drazí lidičkové :-D!!! Až teď večer jsem se dostala na comp a jsem totálně vyřízená a zdeptaná z dnešního těžkého dne. Tudíž, hned jak jsem se koukla na návštěvnost blogu, okamžitě mi to zvedlo náladu a budu usínat alespoň s malým plamínkem štěstí v srdci xD. Moc děkuji všem návštěvníkům blogu a také lidem, kteří rádi čtou mé povídky :-). Už se nebudu víc rozplývat, jinak se rozteču xDD. Takže se zatím držte mina-san a doufám, že Vás ve škole moc nemučí :-P.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Navstevnost za minuly tyden (14.2. 2011 - 20.2. 2011) je:
Pondeli: 49
Utery: 34
Streda: 45
Ctvrtek: 49
Patek: 31
Sobota: 37
Nedele: 61

Celkem: 306

Kawai new SBé Miyoko :-P

20. února 2011 v 20:35 | Naomi-san (autor blogu) |  SBéčka
Heh :-D!!! Další čupr přírůstek do rodiny s krásným blogem o anime :-). Pokud budete mít zájem, můžete juknout --> Here ♥

Diplomek for you:
Diplomek za SBé pro Miyoko
Diplomek for me:
Diplomek za SBé od Miyoko
Myslím, že diplomky vypadají tentokrát vážně luxusně :-D. Snad se budou líbit :-P!!!

Prosba a díky :-D!!!

20. února 2011 v 19:41 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Hih!!! Díky Vám lidičky, jsem se dostala do druhého kola SONAP :-D!!! Jsem upe ráda a chci poděkovat všem, kteří hlásli. A nebylo Vás málo :-D. Do druhého kola jsem se dostala s 31 hlasy, což je maximální úspěch :-D!!! Ještě jednou moc děkuji a teď budu zase otravovat s hlásnutím :-D xD! Pecka co?! :-D Takže opět prosím o hlásek --> Here ♥  za Sasusaku. Budu moc moc moc ráda :-D!
Vaše lofující Naomi-san :-P
Kyuubi chibi

Pyžamák, dortíky alias echi výkec :-D!!!

20. února 2011 v 11:11 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
8

Hezkou neděli přeji mina-san :-D!!! Doufám, že si fíkend užíváte jak se sluší a patří :-D! Já například před chvílí dosnídala a náruživě přemýšlím, jestli vylést z pyžama nebo ne XD. Hmmm...co myslíte? Jak by jste se rozhodli??? ...xD No, já to provedu možná až za chviličku (ještě to promyslím). Když si to tak vezmete, tak pyžamo je dosti pohodlný oděv :-D. Někdy bych strašně ráda podnikla pyžamovou party :-D! Prostě holky, plyšáci, horory, drby...a kdyby to měl být opravdu vyvedený pyžamák, tak plus urostlí, chytří a zábavní anime kluci v pyžamu (ovšem jenom v kaťatách)= KYAAAAAAA xDD!!! Proč tady polemizuji o takovéto luxusní představě? Tím tuplem teď chci ten pyžamák XD. Ach jeee :-D. No...raději pryč od mých echi představ :-D. Snad jsem Vás moc nerozdivočela XD.
A teď tedy můj týdení výkec končí :-D! Zaprvé, těch echi keců bylo dost, a za druhé, můj otecko zrovna přijel domů s krabicí plnou zákusků se slovy: "Jsem jel náááhodou kolem té čupr cukrárny, kde to všichni úplně milujou xDD!!!" Někdy ho fakt žeru. A zrovna teď si jdu sežrat jahodový dortík :-D! Tak sayonara mina a užívejte neděli, protože víte...no...zítra je...víte co xD (ústav O_O).  

Staré, nové SBénko :-)

19. února 2011 v 23:27 | Naomi-san (autor blogu) |  SBéčka
Juhuuu!!! Mé Sbéčko z dřívější doby se rozhodlo vrátit a pokračovat s blogem :-D! Tudíž spřáteluji a vítám jí zpět tady u nás v anime světě :-P!!! --> Nell-chan :-)

cake

Kakashi X Iruka = trochu jinak O_O

19. února 2011 v 21:14 | Naomi-san |  Pics
No, ehm...xD. Koukněte sami lidičky. Je to dosti povedený pictík. Ty kočky se jim až náramně podobají :-D. A Kakashi se nám konečně vyjevil XD! Vrrrr...
KakaIru

Surrender

19. února 2011 v 17:08 | Naomi-san |  Videjka
Ohayo moji milí lidičkové :-P! Doufám, že si užívate určitě zasloužený fíkend :-). Já docela jo. Pojala jsem ho dosti sportovně, tudíž ležím doma a koukám na filmy xD. Mám toho všude lítání až po krk. Ono vypnout, někdy není špatný :-D. Pro ty, kteří zevlí a užívaj si, tady mám AMV. Sice není moc dobré kvality, ale písnička je naprosto úžasná. Poslouchám ji teď skoro pořád :-). Pokud by se někomu zalíbila, dávám sem i origoš klip, takže si klidně píseň můžete najít na netu :-). Přeji hezké pokoukání :-P.

NYPD- New Yorská policie 4

17. února 2011 v 19:35 | Naomi-san (autor blogu) |  Povídky
Ohayo mina-san :-D!!! Famfáry naplno, mám pro Vás další díl povídky :-D!!! Chci Vám tentokrát opravdu mooooc poděkovat za komenty, které jste zanechali!!! Je to naprostá balada :-D. Opravdu mě to dělá šťastnou a ráda slyším, že se Vám má povídka líbí :-). Snad Vás další dílek nezklame a bude se líbit :-). Ještě jednou arigato :-*!
Vaše lofující Naomi-san :-P
NYPD

Bleskovka...trochu jinak :-P

17. února 2011 v 14:57 | Naomi-san (autor blogu) |  Soutěže
Dámy a pánové, dívky a chlapci xD!!! Oka, zase to přeháním :-D. Vyhlašuji další bleskovku tohoto blogu. Tentokrát bude trošičku zvláštnější obrázek, za to jsem zvědavá, co z Vás vyleze xD. Tak hodně štěstí. Beru prvních 5 :-P.
Ceny: Avatar, či diplom s čímkoli chcete :-).
bleskovka trochu jinak
1. Kdo je v kostýmku zajíčka xD?
2. Kdo je v kostýmku vlka?
3. Mají se rádi xD?
4. Zničili by jste osobu v kostýmku vlka? (Protože já jo xD)
5. Připadá Vám to střelený XD?
6. Co by jste chtěli za odměnu? (Tedy avatar, či diplom a co na ně)

Zvířátka mají páru xD

17. února 2011 v 14:47 | Naomi-san |  Pics
Opět další kravina, kterou jsem zahlédla XDD! Poslední dobou se mi zdá, že je na světě málo lidí, kteří se smějou. Tudíž mám tendenci přidávat samé blbinky, které jsou tak pitomé, až rozesmějí xD. Tentokrát jsou to naši hrdinové, převlečeni do zvířecích kůží. A musím říct, ...že Sasuke...je v tom vážně božan xDD!!!
part 1
Další najdete pod perexem :-D! (Že to Sasukemu sekne xD)

Itachi má co mluvit xDD

16. února 2011 v 21:57 | Naomi-san |  Pics
Ehm...no...xD!!! To jsem zase jednou jezdila po netu :-D. Tento obrázek si prostě nemůžu odpustit. Je to naprosto boží xD. A Itachi to docela zabil xDD.
Animal

Help lidičky :-D!!!

16. února 2011 v 19:00 | Naomi-san (autor blogu) |  Nezařazeno
Lidičky, mám k Vám velikou prosbu :-D! Po dlouhé době jsem se přihlásila do soutěže u mého SBénka o nejlepší anime pár :-). A samo, že zastupuji Sasusaku :-D!!! Takže prosím, hlásněte za mě --> Here ♥ . Budu Vám moc vděčná :-P.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Sasusaku do SONAP

Měl jsi fun??? xD

15. února 2011 v 21:42 | Naomi-san |  Bla bla bla
Moji milí lidičkové, ohayo!!! :-D Naomi-san je tu opět se svým výkecem. Jednak Vám tím dávám najevo, že žiju a jsem to pořád já, kdo přidává trhlé články xD a taky se tím alespoň trochu vybouřím, protože mé myšlenkové pochody se opravdu někdy nedají zvládnout :-D.
Zrovna teď Vám chci totiž povědět o jedné naprosto boží stránce, kterou jsem náhodou našla :-D. Zajímám se totiž o informace, které se týkají pobytu a studia v zahraničí, jelikož mě to samou dost láká :-D. A úplnou náhodou jsem trefila na blog jednoho klučiny, který si na rok odcestoval do USA a popisuje tam své zážitky (něco jako malý deniček). Bože lidi jak on píše skvěle!!! Totálně jsem se u toho nařehtala XD. Ne jen, že jsem se dozvěděla něco nového, ale také jsem se na to začala dívat z úplně jiné stránky, a ne jen z té emařské (že rok neuvidíte své přátele a nepohladíte si svého psa). Prostě enormní!!! Pokud budete mít zájem od srdce se zasmát (protože já jsem místy až brečela XD), či se dozvědět něco na toto téma, jelikož se o to také zajímáte, máte možnost přímo --> TADY.
Pokud nemáte ani jedno, ale přesto chcete něco málo přečíst, dávám pod perex mini útržek z článku, kde Martin vypráví o svém dnu v zábavním parku. Tak snad už jen have fun xD!
Vaše lofující Naomi-san
chibi


Say HUH?

15. února 2011 v 16:52 | Naomi-san |  Videjka
Právě jsem se zabouchla do písničky xD!!! Nevím, jestli to jde, ale asi jo. Podle mě je naprosto super a konečně jsem našla slušnou Japonskou skupinu, která má v sobě špetku hip hopu :-D (když já jsem ten street style xD). A AMV je také naprosto luxusní :-D. Tentokrát je spíše pro hochy, ale je to rozhodně dobrý nápad. No, zhodnoťte sami :-P.