Spoluadminka blogu: Masíí

V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit...

18. ledna 2011 v 19:02 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Deprese je nezdravý stav psychiky projevující se dlouhodobě pokleslými náladami jedince. Má skličující charakter. Jedinec často pociťuje úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, malou sebedůvěru, únavu, zhoršené soustředění, problémy s pamětí a pozornosti. Je téměř neschopen smysluplné činnosti a okolí se jeví jako lenoch. Jeho myšlení se zpomaluje a chřadne jeho reakce na radostné podněty.
Co dělat pokud jevíte jakýkoli příznak výše uvedený?
A) Neobviňujte se, není to Vaše vina, jedná se o nemoc.
B) O myšlenkách na sebevraždu někoho informovat, určitě lékaře.
Ať jsem chtěla sebevíc, vždy při přečtení těchto pár řádků jsem si za A) uvědomila, že jsem vlastně nemocný člověk, tudíž se nemám obviňovat za totálně zkopanou práci, neumyté nádobí, či špatně napsaný domácí úkol. A za B) nařídila, že až mě někdy popadnou chutě harakiri, těsně před tím zavolám své doktorce a určitě se s ní o tom poradím xD. 
Depresivní článek říkáte? Spíše velice zábavný. I když některým toto téma rozhodně nemusí přijít k chuti...mne ano :-D. Jelikož po přečtení příznaků této nemoci, jsem si uvědomila, že nejen já, ale milióny dalších lidí, se mohou nazývat "nemocnými". Yees!!! Do této chvíle jste si mohli myslet, že jste naprosto zdraví, ale...omyl!!! I když budeme pít litry Actimelu...  jsme všichni nemocní a obklopeni temnou chakrou, tudíž máme právo někdy všechno podělat :-D!!! Takže...buďte v klidu a hoďte se do pohody. Nenapíšete test? Nevadí. Přejedou Vám psa? Nevadí. Místo černé kávy bez cukru přinesete šéfovi kafe latte s vanilkovou příchutí a on Vás za to vyrazí? Nevadí!!! Je přece nemocný! A Vaší povinností, jakož to člověka na blízku, je: Ujištění o pochopení, že se jedná o nemoc a ne špatné vlastnosti, je-li deprese zahalena rouškou výbušnosti či útočnosti.
Zapamatujte si, že jsme všichni nemocní! Nejste v tom sami! I lidi, kteří vypadají, že je naprosto nic netíží a mají všechno pohádkové, jsou nemocní :-D! Nemyslete si, že ne :-P.


Tento článek jsem se rozhodla napsat na základě pokleslé nálady mé a mých kamarádů :-D.
Pokus o vtip a zmírnění pocitu myšlenky, že vše kolem je růžové, jen ten Váš život je nějak posr.ný X). Pokud chcete být o něco chytřejší, či se pobavit nad některými radami "Jak zmírnit depresi", stačí si zajet na www.wikipedie.cz , ze kterých jsem také převzala pár vět na doplnění tohoto zábavně informativního textu  :-D. Snad jste si z něj něco vzali :-D. A pamatujte...všichni jsme nemocní :-D!!!
Vaše depresivní Naomi-san

SasuIta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám nový dess?

Ano :-)
Ne :-(

Komentáře

1 Akineko Amaya Akineko Amaya | Web | 18. ledna 2011 v 19:26 | Reagovat

xDDDD pekny clanok..xDDDD

2 Masíí Masíí | Web | 18. ledna 2011 v 20:02 | Reagovat

" jo no "tak v maturitním ročníku fakt nejsem.. xDDD.. Jsem v 2.. jeste rekni ze ty uz budes maturovat? xDDDD

3 Kayo Kentaro Schiffer Kayo Kentaro Schiffer | E-mail | Web | 18. ledna 2011 v 20:26 | Reagovat

Tedy s těma známkama si přesně vystihla to co sy myslím !! ty vol já jsem ráda za trojky na výzo !!!.. lol.. no jo, ale tak já jsem na střední a to první pololetí mají tak všichni.. takže mě to až zas tak nedrtí, ale po 4 dvojkách ze základky se mi asi zasteskne.. XDD

4 Hoshi-Rin ♥ & Yumi-Chan ♥ Hoshi-Rin ♥ & Yumi-Chan ♥ | 19. ledna 2011 v 14:56 | Reagovat

Ohh (Hoshi-Rin) : Dobře a (Yumi-Chan) : NeWíM :D a jak pak se máš ty ?? ;) ^^....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama