Spoluadminka blogu: Masíí

NYPD- New Yorská policie 2

25. ledna 2011 v 16:22 | Naomi-san (autor blogu) |  Povídky
Další dílek povídky je na světě :-)!!! Doufám, že se Vám bude líbit. A moc děkuji za komentáře, vždy mi dodají novou energii do psaní :-P.
Vaše Naomi-san :-)
NYPD

Všichni v místnosti mlčenlivě dumali nad tímhle strašlivým činem. Celý klan byl vyvražděn.
"Právě proto jsme si zavolali vás." Odpověděl Kakashi. "Chci, aby jste našli pachatele a důvod."
"Takže útočník je jen jeden?" Vznesl otázku Gaara. Otázku, která mi kolovala v hlavě. "Zřejmě ano, ale s jistotou to nevíme. Podle našich informací je členů rodiny celkem 14. Všichni žijí v NY, ale dvě těla nám chybí." "Kdo jsou ti dva?" Zeptala jsem se. "Jeden z nich je z našich řad. Detektiv Itachi Uchiha." Nastalo hrobové ticho. Itachi patřil také pod zvláštní jednotku, stejně tak jako my. Ale patřil do jiné kategorie. Pracoval na velkých a velice nebezpečných případech. Byl nejlepší. "Našli jsme na místě činu jeho krev,… ale tělo nikde." "Připadá nám velice nepravděpodobné, že by to mohl být on, ale nesmíme nikoho vyloučit. Ten druhý, který chybí je jeho o pět let mladší bratr…Sasuke Uchiha." "Jeho krev se vůbec nenašla, za to otisky na pistoli, ze které se střílelo, ano. Naši odborníci na tom zatím ještě pracují." "Takže zřejmě máme práci." Prolomila jsem nastávající ticho. "Ano Sakuro. Vedoucího týmu tentokrát jmenuji Gaaru. Ústředí chce vidět výsledky jak si náš nový člen vede." Rozhodnutí, které padlo se mi moc nelíbilo a podle reakce ostatních nikdo nebyl moc spokojen. Ale Kakashimu nikdo nehodlal odporovat. "Hinato, ty půjdeš do laboratoře a pomůžeš jim tam. Ohledej všechna těla a ještě jednou zbraň z místa činu. Vše co zjistíš nám poté oznam, může nám to pomoci." Bez jakéhokoli rozmyšlení začal Gaara rozkazovat. Byl velice pohotový, to se mu muselo nechat. "Hai!" Odpověděla Hinata a rychlým krokem vyrazila z kanceláře.
"Naruto, od tebe tentokrát potřebuji, aby jsi zjistil informace o rodině Uchiha. Hlavně se zabývej problémy v rodině a vším co najdeš o Itachim a jeho bratrovi." Naruto se jenom zašklebil a užuž otevíral pusu, že něco namítne. Práce za stolem, to nebylo pro něj. Naštěstí mu do toho skočil Gaara. "Já a Sakura půjdeme prohledat místo činu." Podíval se na mě, tím svou řeč ukončil a vyletěl ze dveří. "Ježiši! Proč si zrovna od něj musím nechat rozkazovat! Proč nemůžu jít taky?!" "Klídek Naruto. Pro tuhle misi byl zvolený naším šéfem. Musíš ho respektovat, stejně tak jako my ostatní." Obořila jsem se na něj. I přes to, že jsem s ním v duchu trošičku souhlasila. "No jo pořád, Sakura-chan. Nemusíš být hned nevrlá." Nahodil otrávenou grimasu a loudavým krokem odešel. V kanclu jsem zůstala už jen já a tak nebyl čas otálet. Když jsem zrovna vstala a rozešla se, ozval se Kakashi, který celou dobu jen mlčel a pozoroval divadélko před sebou. "Dávej na ně pozor Sakuro. Spoléhám na tebe, že na celou akci dohlédneš. Vím, že jsi bystrá holka a Gaarovi nevěříš." Zastavila jsem se a pohlédla přes sklo s poodtaženými žaluziemi na Gaarovi záda. Zřejmě na mě čekal. "Proto jste ho přece dal k nám. Vždycky si dávám pozor" Mé tvrzení přešel a pokračoval dál. "Tahle mise není stejná jako ty ostatní. Tohle je už vyšší level. Bude to hodně nebezpečné. "Děsí mě představa, že nám venku lítá někdo, kdo zabil 12 členů své vlastní rodiny. Ještě k tomu tak mocné. Vyřešte to rychle a hlavně bez rozruchu." "Spolehněte se pane." Tím jsem vše ukončila a vykročila z kanceláře. Po cestě se ke mně přidal můj společník a vyrazili jsme k autu.
Venku pořád lilo. Bylo strašné počasí. Možná i z toho důvodu jsem byla podrážděná. Ale cítila jsem také trochu napětí ve svém těle. Chtíč vyřešit tenhle případ. Přece jen Uchiha klan byl nejmocnější a nejvlivnější v NY. Byli naprosto bezchybní. Výborní detektivové. Itachi je toho příkladem. Nikdo o nich moc neví, proto jsou tak velkou
záhadou, proto mě tenhle případ tolik přitahuje. Chci tomu přijít na kloub. Zastavili jsme se v zácpě. Byly slyšet pouze kapky narážející na kapotu auta a stěrače, které kmitali sem a tam. Ticho mě tentokrát moc neuklidňovalo. Gaara se díval před sebe a mlčel jako obvykle. Neobtěžovala jsem se zeptat a zapnula rádio. Zrovna hrála nějaká rocková skupina. Písnička se mi líbila, jelikož jsem rock docela mohla, a navíc alespoň trochu vyplnila ticho v autě. Když jsem tak poslouchala, konečně jsme se pohnuli. "Nechce se mi moc věřit, že by někdo z Uchiha klanu zradil svou vlastní krev." Promluvil nenuceně
můj tichý společník. "Taky se mi to moc nezdá, ale v tomhle světě už je možný všechno. Tuhle teorii nemůže nikdo vyvrátit. Zatím máme málo důkazů. Uvidíme co na místě činu." Odvětila jsem a tím náš rozhovor po zbytek cesty skončil.
Všude bylo ticho. Déšť na chvíli ustal. Čtvrť, kde se Uchiha domy rozprostíraly byla temná. Všude byly žluté pásky s nápisem NYPD, které šustili v přívalu větru. Kdybych tyhle situace nezažila už tisíckrát, možná bych se i bála. Ale stejně, byla jsem ostražitá. S Gaarou jsme potichu našlapovali a mířili si to k hlavnímu sídlu klanu. Pomalu jsme otevřeli dveře. Gaara na mě pokynul a odešel doprava. Já se rozešla na druhou stranu. Místnosti byly obrovské a plné různých věcí. I v takové situaci jsem musela uznat, že paní domů má dobrý vkus. Když jsem prošla kuchyní, ve které bylo pootevřené okno, zrovna šlehl na obloze blesk, který místnost osvětlil. Zahřmělo a za mnou se ozval kovový zvuk hrnce, který dopadl na podlahu. Okamžitě jsem se otočila s pistolí v ruce. Hned jsem ji zase spustila a odfrkla si. Byla to jen černá kočka, která byla zřejmě zvědavá, co se vevnitř ukrývá. Když mě uviděla, vyklouzla rychle oknem zpět na ulici. Já pokračovala dál. Došla jsem na úzkou verandu, která vedla podél zahrady. Nedivila jsem se, že mají zahradu, bydleli mimo centrum, mohli si to dovolit. Zbystřila jsem. Naproti mně byli velké dveře do další místnosti. Byli obmotány páskou  nápisem"Nevstupovat".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aisu Aisu | Web | 25. ledna 2011 v 16:34 | Reagovat

ne nebudu mít, neboj se XD

2 Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell Gabrielle Beatrice Bone Michaelis van Dorcell | Web | 25. ledna 2011 v 16:40 | Reagovat

Ďalší a super *-* síce sm ten prvý neokomentovala ale čo už :D :D Inak ma to fakt nesmierne baví !! :D Inak by som to za tak rýchlu dobu neprečítala :D :D

3 Akineko Amaya Akineko Amaya | Web | 25. ledna 2011 v 17:24 | Reagovat

pani...sugoiii....uzasne som strasne zvedava ako to bude pokracovat...tesim sa an dalsi diel ^^

4 Hello lady Hello lady | Web | 25. ledna 2011 v 17:26 | Reagovat

TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!!!!

5 Anmee Anmee | Web | 25. ledna 2011 v 17:34 | Reagovat

[4]: tenhle koment se mi taky objevil!
ale nic, takže tě beru za své SB a diplomek ti jdu teda udělatˇˇ

6 Saki-san Saki-san | Web | 1. února 2011 v 13:04 | Reagovat

Krása...musíš co nejdřív napsat další dílek:-P

7 SHIKASHI SHIKASHI | Web | 1. února 2011 v 17:21 | Reagovat

Je to prostě užasně boží................ jsem zvědavá, kdy napíšeš další díl, doufám že brzy, tak se měj

8 Hope Hope | 7. února 2011 v 19:15 | Reagovat

super :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama