Spoluadminka blogu: Masíí

Leden 2011

Info článek!!! Je toho moc! Pls přečíst :-D!!!

31. ledna 2011 v 22:01 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Moji milí lidičkové :-D, jelikož se mi to tu začíná kupit, je na čase vytvořit informativní článek. Tudíž, bych byla ráda, kdyby jste mu teď věnovali pozornost a četli :-D!!!
Tento týden se pro mě stává trošičku hektickým, jelikož zítra, hned po škole jdu na tří hodinové představení do divadla, takže se vrátím až večer a to bude zřejmě poslední oběhnutí do víkendu. Odjíždím totiž do Prahy, kde zůstanu do čtvrtku, takže nebudu mít žádnou možnost jak se dostat k netu. V pátek pro velký úspěch odjíždím na hory= zase tu nebudu xD. A toto všechno znamená, že do soboty nečekejte žádné články, ani moji aktivitu na stránkách mých SBéček L. Snad se nebudete zlobit, však já Vám to v sobotu vynahradím :-D.

Teď, co se týče nových žádostí o SBé. Jsem moc ráda, že semnou chce tolik lidí spřátelit, všichni máte moc kawai blogy J, avšak seznam Sbének se pomalu, ale jistě dost naplňuje. To pro mě znamená, že čím více SBé, tím mám větší problém všechny obíhat. Takže se omlouvám, ale všem na žádost bohužel neodpovím L. Nezastávám ten názor, že čím více, tím lépe a větší návštěvnost. Chodím na vaše stránky, protože se mi líbí a píšu Vám, protože chci být s Vámi v kontaktu, a vím, že na můj blog chodíte taktéž :-). Gomenasai, ale jinak opravdu nestíhám J.
Další věc, kterou jsem chtěla probrat, je bleskovka :-D!!! Mám dostatek adeptů, takže uzavírám a ceny tu budou k mání až v sobotu. Totéž platí pro diplomky novým SBénkům.
Myslím, že vše co jsem chtěla, jsem oznámila, a teď hurá na učení O_O. Protože,i když dnes bylo vízo, tak už se samozřejmě jede na druhé pololetí xD. Snad Vám dnes dopadlo dobře a žádné problémy doma nebyly J. Zatím se držte a přežíjte school :-D!!!
Vaše lofující Naomi-san :-*
gomen

Kiss everywhere you want II :-*

30. ledna 2011 v 21:01 | Naomi-san
Další várka úžasných a okouzlijících obrázků páru Sasusaku :-D. Vím, že je všichni nemusí, ale já jim vážně mooooooooooooooooooooooc fandím :-D. Ti kdo rádi, nechť se kochají pod perexem :-D!
Sasusaku boží 10

Pojedeme bomby XD!!!

29. ledna 2011 v 12:02 | Naomi-san |  Bla bla bla
Gomenasai lidičky :-D!!! Tento článek má býti omluvný a trošičku imformativní. Jelikož jsem poslední měsíc byla pilným to studentem, rozhodla jsem se dáti si oddechový víkend :-D. Z pátku na sobotu u mě spala kamarádka... xD. A (už xD) dnes se chystám do tanečních a pak na ples= články přibudou až v neděli :-). Tudíž se chci všem omluvit za víkendovou neaktivnost a to hlavně SBéčkům, které oběhnu až v neděli :-). Zatím si užíjte víkend, odpočiňte si a naberte novou energii do dalšího týdne :-).
Sayonara, Vaše lofující Naomi-san :-*!
Sasusaku chibi

Přestaň umírat! Začni si užívat!

27. ledna 2011 v 19:38 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
3

Ohayo lidičky :-D! Opět se hlásí Vaše ztřeštěná Naomi se svým výlevem posledních dnů.
Nevím jak vy, ale prozatím u svého života můžu poznamenat, že se cítím divně xD. Tento týden prožívám zcela volně. Známky uzavřené, žádné učení, pokec s kamarády, čtení knihy, chození ven, přijímaní darů= cítění na bodu mrazu :-/. I když mám kolem sebe tisíc lidí, mám dojem, že nikdo z nich docela nenaplňuje můj život. A to, čeho jsem zatím dosáhla také ne. Mám z toho docela dilema a taky dojem, že se ze mě stává totální introvert xD...čehož jsem chtěla z části docílit...ale ne zase tak moc xD. Už ani nevím, co vlastně chtít O_O???? Aaa...už vím...jíst, meditovat, milovat :-D! A proč ne? Dnes se mi tento film náhodou dostal před čumák a natolik mne inspiroval, že bych si okamžitě sbalila kufr a jela na rok...prostě někam :-D. Kam by se mi zachtělo :-D. Učit se jazyky, poznávat nová místa, jíst orientální kuchyni---> no stress xD! Ovšem realita je krutá a o tomto luxusu si mohu nechat zatím pouze zdát. Tudíž za chvíli sklopím notebook a půjdu se učit do biologie=dnes už nic nepřibude :-P. Takže se zatím držte mí drazí a pokud máte depku, tak si udělejte japonský čaj, dobré jídlo, pusťte příjemnou hudbu, pokud možno vytáhněte vodnici a relaxujte. Přesně tohle já mám v plánu...tedy až zítra :-D! A jelikož nikdo nechce poslouchat kecy Naomi xD...
Sajonara people :-*.

Amuto hot mess

27. ledna 2011 v 19:15 | Naomi-san |  Videjka
Nechte se unášet nejlepšími scénkami Amu-chan a Ikuta z anime Shugo chara :-D! Skvělá a provokativní písnička Vás okamžitě pohltí :-P!


New SBé Saki-san :-D!!!

26. ledna 2011 v 19:38 | Naomi-san |  SBéčka
Wiiii :-D!!! Další new kawai SBéčko Saki-san se svým blogem o anime --> Here ♥
A máme tady úžasné diplomky mých nejoblíbenějších postav z Naruta. Kochejte se :-P.

For you:
Diplomek za SBé pro Saki-san
For me :-):
Diplomek za SBé od Saki-san
Ňaaaa :-D!!! Jsou tak kawai xD!

Bleskovka??? Huuuu!!! xD

26. ledna 2011 v 19:25 | Naomi-san (autor blogu) |  Soutěže
Fiiii :-D! A je to tady!!! Opravdu první bleskovka tohoto blogu :-D. Jak jinak, lehoučká (tedy, pokud dané anime znáte xD). Stačí odpovědět na pár otázek a můžete vyhrát:
a) avatara
b) diplomek
Beru maximálně 5 lidí, tak do toho :-D! Bleskovka zatím nebude časově omezená. Prostě, až uzavřu...tak uzavřu :-P. A tady už obrázek a záludné otázky O_O xD:
Kuroshitsuji
1. O jaké anime se jedná?
2. Jak se jmenuje chlapec na obrázku?
3. Víš jméno jeho komorníka?
4. A co třeba nejoblíbenější věta komorníka? (Kdyby Vás to zmátlo, tak si vzpomeňte
    na scény, kdy komorník dostane příkaz a odpoví... :-D doufám, že víte)
5. Co na diplomek/avatar?
6. Ňaaaaaaaaah :-D xD!

New SBé Anmee :-)

25. ledna 2011 v 18:24 | Naomi-san |  SBéčka
Nové SBéčko Anmee s kawai blogem o anime :-) --> Here ♥

Diplomek for you:
Diplomek za SBé pro Anmee
For me:
Diplomek za SBé od Anmee
Arigato :-), je vážně kawai :-P!

NYPD- New Yorská policie 2

25. ledna 2011 v 16:22 | Naomi-san (autor blogu) |  Povídky
Další dílek povídky je na světě :-)!!! Doufám, že se Vám bude líbit. A moc děkuji za komentáře, vždy mi dodají novou energii do psaní :-P.
Vaše Naomi-san :-)
NYPD

Sasusaku Love again

24. ledna 2011 v 22:27 | Naomi-san |  Videjka
Další z řady krásných a povedených videjek na téma Sasusaku :-). Tentokrát trošičku smutnějšího rázu, ale díky větě: I wanna believe in someone, jsem si vzpoměla na jeden článek v anime časopisu, kde rozebírali jejich vtah a autor nakonec napsal něco ve smyslu: Sice nikdo neví jak tito dva nakonec dopadnou, ale za to můžeme říci, že jejich životy zásadně ovlivňují toho druhého. Což mě jako fanouška naprosto dostalo :-D. Pokud budete chtít, seženu klidně celý článek, ovšem anglicky :-D. Zatím si užíjte videjko :-).
Vaše lofující Naomi-san :-P


O sérii Mrazení

24. ledna 2011 v 16:44 | Naomi-san (autor blogu) |  Nezařazeno
"Šest let to probíhalo stejně, podle němého vzorce: v zimě zneklidňující přítomnost vlků a jejich ještě víc zneklidňující nepřítomnost v létě. Nikdy jsem se nad tou pravidelností nijak zvlášť nezamýšlela. Myslela jsem, že jsou to vlci. Prostě vlci."
První díl ze série knih o lásce, mezi děvčetem, kterou ze všeho nejvíce fascinují vlci a jejich nespoutaný život v lese, a vlkem, který není tím, čím se zdá být.
Mnoho z Vás již určitě recenzi na knihu četlo, či dokonce dílo samotné, takže nebudu rozepisovat více děj knihy, jelikož zastupuji ten názor, že pokud si chci knihu přečíst, rozhodně si před jejím otevřením nebudu číst zdlouhavé recenze, které mi ve zkratce poví celý děj knihy(na co se pak budu těšit při otáčení stránek xD).
Pro mě, je tato kniha Biblí :-D! Jelikož jsem celý život zblázněná do vlků a jejich způsobu života. Kdybych mohla rozhodovat o svém příštím životě, chtěla bych být rozhodně vlkem. Rychlý běh, vůně lesa, doživotně milující partner a žádné materialistické potřeby či zklamání.
Maggie Stiefvater, narozena 18. listopadu 1981. Je velmi úspěšná autorka románu (hlavně urban fantasy: což jsou příběhy odehrávající se v našem prostředí, čili většinou ve městech s nadpřirozenými prvky) a nadaná umělkyně. V současné době žije ve Virginii, je vdaná a má dvě děti. Již napsala několik sérii románů (které u nás prozatím nejsou přeloženy), z nichž nejznámější se stala série Shiver. Několik měsíců po vydání této knihy, se Natočil i film!!! Což je naprosto úžasné, bohužel však ještě nebyl uveden na scénu a ani se neví, kdy přesně bude. Podle mého je to vážně škoda, jelikož si myslím, že tento příběh bude velikou konkurencí pro sérii Stmívání.  
Druhý díl této knihy zatím není k dispozici, za to však vím, že doba vydání je: 2. února 2011 (což je za chvíli XD!!!) pod názvem Váhání. Takže se těšte a fanoušci nezapomeňte stát 2. února u pokladny, já tam rozhodně budu!!! :-D

Informace o Maggie, jsem vyhledala na www.wikipedie.com. Ale text jsem přeložila do češtiny, plus jsem dopsala pár informací a svých osobních názorů. Proto Vás prosím, kdyby jste někdo chtěli tyto informace zkopírovat a zveřejnit, uveďte zdroj :-). Arigato

Shiver

Naomi-san je totální mrkev xD!!!

23. ledna 2011 v 20:18 | Naomi-san |  Bla bla bla
1
Ohayo mina-san :-D!!! Po dlouhém dni plném dřiny, potu, adrenalinu a nehorázné zimy, se Vám hlásím :-D. A jestli stále nevíte, co má maličkost prováděla...byla jsem na horách xD. Přesněji na boardu s kamarádem. Bylo to úžasné :-D, až na to, že jsem vstávala v pět ráno, jela jsem dvě hodiny busem a rajdovala v -14 stupních :-D (zamrzla mi i helma xD). Ale jinak si stěžovat nemohu. Byla sranda a našli jsme si parádní prašánek (mimo sjezdovku ovšem :-D), takže jsme jezdili v lese a po miniaturních stromcích zamrzlích ve sněhu xD. Byla to bžunda, a nejvíc, když předemnou jel jeden lyžník, nevšimnul si větve před ním a napálil si ji přímo do břicha xD. Já vím, že jsem zlá, ale když jsem to viděla, tak jsem se začala nehorázně smát. Ale taky jsem za to pěkně zaplatila, jelikož jsem udělala salto a lupla si to do kopy sněhu, ze kterého jsem se vyhrabávala skoro 15 minut xD. Hnus to bordování, to Vám povím :-D. Takže v tomto momentě jsem naprosto tuhá, nemám napsané úkoly, bolí mě nohy a jsem naprosto spokojená :-D. Tímto hlášením má aktivita na tomto blogu pro dnešek končí. Takže se zatím držte a užívejte víkendový večer, jelikož...mám špatnou zprávu...zítra jdete do ústavu!!!! :-D
Vaše mrkvojidní Naomi-san :-*

Naruto eyes: I want it!!!

22. ledna 2011 v 21:34 | Naomi-san |  Pics
OMG!!! :-D Toto jsou ty nejluxusnějí očička, které jsem kdy viděla! Kdyby je někdo měl a podíval se na mě...asi by se mi podlomila kolena xD. Gaara, Kankuro. Sasuke...ouu to je tak kawai!!! Všichni jsou úžasní :-D.

Naruto eyes

Nová rubrika :-)

22. ledna 2011 v 13:38 | Naomi-san |  Anime
Jelikož jsem veliký anime maniak (ano, nesleduji pouze Naruta xD), rozhodla jsem se vytvořit tuto rubriku :-). Jak už název vypovídá, najdete zde různé recenze a odkazy na anime online či odkazy ke stáhnutí. Takových to odkazů sice existují tisíce, ale stejně si myslím, že čím více anime odkazů na netu, tím lépe :-D.

TV

Víkend??? Fu.k yeah ^^

22. ledna 2011 v 12:23 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
2
Ohayo lidičky :-D! A máme tady víkend!!! Skákejte radostí, jděte ven, koukejte na anime, jděte spát až po půlnoci!!! Můžete si dělat všeho, co se Vám zachce :-D! Víkend prostě miluji...hlavně víkend po tomto strašném a dlouhém měsíci neustálého šrocení O_O! Nevím jak vy, ale já toho mám tak akorát. Naštěstí se nám včera uzavřely známky, takže už je všemu trápení konec...ale můžu Vám říct, že jsem nejednou uvažovala, jestli to někdy skončí xD(a přitom propadala depresi). Tudíž se nedivte, že jsem to šla včera pěkně oslavit :-D. Taneční, vodní dýmka, neustálý smích. Když jsem se poté doštrachala domů, pouze jsem upadla do peřin a zvedla se dnes kolem 11:00 :-D! Naprosto parádní start víkendu. 
Mamka na mě z obýváku zrovna řve:"Bože to je paráda!" xD xD. Hlava rodiny totiž není doma, takže máme konečně šanci rozvalit se, aniž by na nás někdo řval"Líne ženské! To nemáte žádné zaměstnání!!!" Nevím, co máte v plánu vy, ale já se jdu rozvalit :-D. Tak se zatím držte, užívejte víkendu
a všem obyvatelům Slovenska přeji, ať nepropadnou bláznovství, jelikož je ještě ten jeden týden šprcení a potu čeká O_O. Doufám, že nás Čechy už nechají napokoji xD. Jdu se rozvalovaaaaaaaat xD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vaše za chvíli rozvalená Naomi-san :-P.

Diplomky :-P

22. ledna 2011 v 11:36 | Naomi-san |  SBéčka
Další kawai výstavka diplomku a jedno nové SBéčko :-P.
Prvně, je to mé new SBé Nyan Youko se svým krásným blogem o anime --> Here ♥

Diplomek pro tebe:
Diplomek za SBé pro Nyan Youko
Pro mě :-P:
Diplomek za SBé od Nyan Youko
A další diplomek pro mě, tentokrát od Kayo-chan :-)
Diplomek za SBé od Kaoy
Avatar from Kaoy
Arigato :-D!!!

Kiss everywhere you want :-*

20. ledna 2011 v 19:19 | Naomi-san |  Pics
Pozor dámy a pánové! Přichází mega-ultra kawai sbírka polibků Sakury a Sasukeho :-D!!! A nejlepší na tom je, že to vypadá jako ze seriálu :-D! Což je podle mě naprostá bomba a pro někoho jako jsem já (tedy myslím všechny fanoušky páru Sasusaku), něco co si nesmí nechat ujít. Nevím jak obrázky budou působit na Vás, ale já se na ně musím pořád dívat. A k tomu si ještě usilovně přát, ať Kishimoto-sama konečně zvedne tu svou šikovnou pracičku, uchopí tužtičku a nakreslí podobný vznešený obrázek, který poputuje do mangy a poté už konečně do samotného seriálu :-D!!!
Zatím přeji pěkné pokoukání, protože toto jsou ty nejlepší z nejlepších :-D! Sugoii!!!
Sasusaku boží 1

Sasusaku- AMV Lying from you

20. ledna 2011 v 18:56 | Naomi-san |  Videjka
K tomuto snad nejde dodat nic víc, než-li dokonalost sama :-)! Sice nejsem žádný expert, co se týče AMV tvorby, ale za čas, co sleduji Naruta už jsem toho docela dost shlédla. A na toto videjko musím říct, že se vážně povedlo. Perfektní kvalita a myslím, že tvůrce přesně vystihl jak písničku tak i podstatu Sasusaku. Však jukejte sami a divte se, co někteří šikulkové dokážou :-D!


Malá pomoc? Shugo chara problém X(

19. ledna 2011 v 16:36 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Ohayo lidičky :-)! Obracím se na Vás s takovou menší prosbou :-D! Poslední dobou se totiž dívám na anime Shugo chara :-), vážně mě vzalo :-D. Příjde mi střelené, zábavné a moc jsem si oblíbila pár: Ikuto x Amu-chan :-D!!! Je naprosto sugoi! Teď už můj druhý nejoblíbenější pár, po Sasusaku samozřejmě :-D. Jenže na internetu nikde nemohu sehnat díly s českými titulky. Oni sice jsou k sehnání, všechny 3 série jsou přeložené, ale nejdou spustit. Mám dojem, že byli na stránce Čeknito a teď bohužel nejdou rozjet. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nezná stránku, kde by se díly daly zkouknout :-P. Každá rada se cení :-P!
Vaše lofující Naomi-san :-*
Shugo chara

New SBé č.1 Kaoy-chan a č.2 Sam :-)!

19. ledna 2011 v 16:09 | Naomi-san |  SBéčka
Kyaaa :-D! S radostí Vám představuji dvě nová SBénka s naprosto kawai, úžasnými blogy :-D!!! Je to Kaoy Kentaro Schiffer --> Here ♥   a Sam --> Here ♥ !!! :-) snad se budou diplomky líbit :-P!

For Kayo-chan :-D
Diplomek za SBé pro Kayo
For Sam:
Diplomek za SBé pro Sam
For me :-): je naprosto sugoi, děkuji :-P
Diplomek za SBé od Sam

Kusovka?...Ano!...Dokonalost?...100%

18. ledna 2011 v 20:38 | Naomi-san |  Pics
I když jsem si kdysi sama sobě slíbila, že kusovky dávat nebudu (už ani nevím proč xD), tak v tomto případě udělám maximální vyjímku. Jelikož tento obrázek přímo řve o samostatný článek xD!!! Je tak kawai, že bych v tuto chvíli Sasukemu Uchihovi dokázala odpustit všechny jeho magořiny a blbé nápady, které kdy dostal (nehledě na to, co provedl Itachimu-sama :-(...dobře...to mu nikdy neodpustím xD! Ani kdyby Sakuře vlepil kiss :-D. Možná by se moje zlost vůči němu pouze, malilinko, prťavě zmenšila :-D.
Ale teď už k obrázku. Kochejte se 
^^.

Sasuke kawai

V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit...

18. ledna 2011 v 19:02 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Deprese je nezdravý stav psychiky projevující se dlouhodobě pokleslými náladami jedince. Má skličující charakter. Jedinec často pociťuje úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, malou sebedůvěru, únavu, zhoršené soustředění, problémy s pamětí a pozornosti. Je téměř neschopen smysluplné činnosti a okolí se jeví jako lenoch. Jeho myšlení se zpomaluje a chřadne jeho reakce na radostné podněty.
Co dělat pokud jevíte jakýkoli příznak výše uvedený?
A) Neobviňujte se, není to Vaše vina, jedná se o nemoc.
B) O myšlenkách na sebevraždu někoho informovat, určitě lékaře.
Ať jsem chtěla sebevíc, vždy při přečtení těchto pár řádků jsem si za A) uvědomila, že jsem vlastně nemocný člověk, tudíž se nemám obviňovat za totálně zkopanou práci, neumyté nádobí, či špatně napsaný domácí úkol. A za B) nařídila, že až mě někdy popadnou chutě harakiri, těsně před tím zavolám své doktorce a určitě se s ní o tom poradím xD. 
Depresivní článek říkáte? Spíše velice zábavný. I když některým toto téma rozhodně nemusí přijít k chuti...mne ano :-D. Jelikož po přečtení příznaků této nemoci, jsem si uvědomila, že nejen já, ale milióny dalších lidí, se mohou nazývat "nemocnými". Yees!!! Do této chvíle jste si mohli myslet, že jste naprosto zdraví, ale...omyl!!! I když budeme pít litry Actimelu...  jsme všichni nemocní a obklopeni temnou chakrou, tudíž máme právo někdy všechno podělat :-D!!! Takže...buďte v klidu a hoďte se do pohody. Nenapíšete test? Nevadí. Přejedou Vám psa? Nevadí. Místo černé kávy bez cukru přinesete šéfovi kafe latte s vanilkovou příchutí a on Vás za to vyrazí? Nevadí!!! Je přece nemocný! A Vaší povinností, jakož to člověka na blízku, je: Ujištění o pochopení, že se jedná o nemoc a ne špatné vlastnosti, je-li deprese zahalena rouškou výbušnosti či útočnosti.
Zapamatujte si, že jsme všichni nemocní! Nejste v tom sami! I lidi, kteří vypadají, že je naprosto nic netíží a mají všechno pohádkové, jsou nemocní :-D! Nemyslete si, že ne :-P.


Tento článek jsem se rozhodla napsat na základě pokleslé nálady mé a mých kamarádů :-D.
Pokus o vtip a zmírnění pocitu myšlenky, že vše kolem je růžové, jen ten Váš život je nějak posr.ný X). Pokud chcete být o něco chytřejší, či se pobavit nad některými radami "Jak zmírnit depresi", stačí si zajet na www.wikipedie.cz , ze kterých jsem také převzala pár vět na doplnění tohoto zábavně informativního textu  :-D. Snad jste si z něj něco vzali :-D. A pamatujte...všichni jsme nemocní :-D!!!
Vaše depresivní Naomi-san

SasuIta

Nějaký ten řetězák...proč ne?

17. ledna 2011 v 19:23 | Naomi-san |  Nezařazeno
Když tak procházím blogy, všude vidím tento řetězák. A jelikož se mi nechce do učení xD...tak jsem si řekla, "Proč jej nezkusit". Je to docela vtipné, když se zamyslíte nad tím, čím by jste byli, kdyby jste byli :-D. Zrovna v tuto chvíli bych byla raději čokoládové Axe či nějaká věcička z plyše, než puberťák, se kterým vše cloumá, a který musí civět do sešitu chemie a učit se něco, co za několik hodin zapomene O_O.
Řetězák dávám raději pod perex, jelikož ne každého zajímá, čím bych tak byla xD. Ale stejně Vám řeknu, že jestli se nepodívám na tu chemii, tak ze mě bude zítra mrtvá žena :-D! Takže všem, kteří šrotí jak magoři přeji hodně úspěchu :-P!
Vaše lofující Naomi-san :-*.

sexy Itachi-sama :-*

Arigato mina-san ^^ !

17. ledna 2011 v 19:09 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Fiiha :-D! Toto jsou opravdu krásná čísla na to, že jsem zpět pouhých několik dní. Moc Vám děkuji ^^, potěšili jste mne :-D! A hned mám lepší zakončení dne xD!


 Navstevnost za minuly tyden (10.1. 2011 - 16.1. 2011) je:
Pondeli: 34
Utery: 17
Streda: 20
Ctvrtek: 13
Patek: 18
Sobota: 46
Nedele: 48

Celkem: 196
dance dance

New SBé Angelika155 :-P

16. ledna 2011 v 18:29 | Naomi-san |  SBéčka
Nové SBénko Angleka-chan :-). Na jejím blogu s opravdu kawai dessem, najdete mnohé o anime a odkazy na různé dílky :-). Jestli chcete kuknout --> Here ♥

Diplomek for you:

Diplomek za SBé pro Angelika155

For me:

Diplomek za SBé od Angelika155
Snad se bude líbit :-P.