Spoluadminka blogu: Masíí

Červen 2010

New SBé Bone-chan :-)

27. června 2010 v 21:28 | Naomi-san |  SBéčka
Hoja lidičky :-), máme nové SBéčko Bone-chan. Má kawai blog o anime, tak určo jukněte :-P.
Jinak moc děkuji za dipík, je úžasný :-).

For you:
Diplomek za SBé pro Bone-chan

For me:
Diplomek za SBé od Bone-chan

Moje zlatíčka :-*

24. června 2010 v 22:01 | Naomi-san |  Nezařazeno
Já ten foťák prostě miluju :-D! Je upe kawai! Podle mých představ, ani nevím, proč z něj mám takovou radost, ale konečně si můžu fotit co se mi zlíbí a nikdo mi do toho nepoleze :-D. Je modrý a malý, takže ho upe žeru xD. Hned jsem udělala pár foteček a koho jiného, než mých milovaných zvířátek. Takže vás pozdravují králičice Miky xD a správňáckej pes Jack.


Jack a míček
Hoď míček xD

Miky profilovka
Miky profilovka :-D

Jack a Miky
Sámoši!!! :-D

Návrat no ni? :-D

24. června 2010 v 21:30 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Tak tedy zdarec lidi :-D! Dlouho jsme se neslyšeli. Konečně jsem se vrátila. Jupííí :-D! Já vím, sice o něco později, než bylo domluveno, ale co už xD. Jednou se vrátíte od moře a druhý den už odjíždíte se třídou na nějaký ten výlet. Byl na dva dny a jelikož pořád lilo, tak si myslí, že umíte představit, co jsme celý den a večer dělali na pokojích xD. A ne, karty jsme opravdu nehráli :-D. Prostě pecka, k compu jsem usedla až dnes. Včera jsem si konečně douzavírala všechny známky, takže to ze mě spadlo a konečně se můžu poflakovat. Což je u mne veliká vzácnost :-D. Konečně jsem si mohla zajít na kosmetiku, konečně jsem se mohla projít v parku a konečně si užívat jako normální puberťák. Dneska bych řekla, že byl nejskvělejší den za posledních několik měsíců :-). Začal sice tím, že jsem měla být za 5 minut ve škole a já byla teprve před domem, ale proč plašit, když vás hned u dveří zastaví kamarád na motorce a nabídne odvoz xD. Cesta byla prostě nádherná. Připadala jsem si opravdu jako holka v anime. Tenhle zážitek mi zlepšil hned celý den. Škola byla jako vždy vopruz, ale pak to mělo ještě vetší grády :-D. Mamka mi chtěla udělat radost a tak jsem dostala nový foťák. Haaaaa, hned tady přidávám pár fotek mých milovaných mazlíčků :-*. A teď jdu přidávat články tak bye mí drazí :-).

Gaara the past

New SBé Mitsuki

9. června 2010 v 23:23 | Naomi-san |  SBéčka
Sama Mitsuki-chan moc dobře ví jak mi to trvalo :-). Gomen, ale dříve to opravdu nešlo. Dipik, který jsem dostala od ní, je naprosto krásný. Obrázek je z anime Clannad, které teď sleduji a opravdu jsem se do něj zamilovala :-). Je to nádherné anime. Dokonce musím přiznat, že mě ztrahává od Naruta a to je co říct :-D. Moc děkuji, je nádherný. Kdyby jste se chtěli juknout na super bloček, tak Here !

For me:

Dipik od Mitsuki za SBé
Plus Avatar pro mě:
Avatar od Mitsuki
For you:

Dipik pro Mutsiky za SBé

Fireflies

9. června 2010 v 22:50 | Naomi-san |  Videjka
Moje oblíbená skupina. Úžasná písnička a nádherné AMV. Co k tomu dodat. Snad jen, pusť si to :-D!

P.S. Info pro ty, kteří se zajímají: Na ČR ve streetu jsme skončili desátí. Což je pro mě úžasný úspěch, jelikož street tančím teprve ani ne rok a měla jsem takovou příležitost vidět nej skupiny z ČR a zatancovat si s nimi :-). Nádherná zkušenost a už se moc těším na příští rok, protože to jim teprve ukážem :-D!


Řekněme, že se nám nikdy nevyvede to, co si naplánujem

9. června 2010 v 22:44 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Hi people, no kecala jsem toho tady hodně a kuloví splnila. Realita je hold krutá, což je moje krédo :-D. Uzavírání známek, kroužky a horko jak blázen mě nepustilo k počítači. Dokonce jsem už několik dní nebyla na fb, což je dost hustý xD. Upřímě řečeno, je to teď u mě mazec. Dobrá zpráva dne je ovšem ta, že matiku mám zmáknutou a tím pádem astala vista učení :-D! Musím říct, že kvinta mi tento rok dala pořádně zabrat. Proč jsem tam jen šla. Už 5 let na stejné škole. Pomalu doháním základku :-D. No, ale hlavní téma jeeeee: tamtadadaaaa :-D! Chvilka napětí: Celý týden tady nebudu!!! xD Ano, četli jste dobře, NEBUDU TADY! Ti, co mě znají už ví, že to není žádná novinka a já si prostě cestuji svět křížem krážem. Tentokrát to ovšem není daleko. Jedu k moři s nejlepšejší sámoškou :-D. Ani nevíte jak se těším. Straaaašně moc :-D. Tímto tedy oznamuji, že od 10 do 18 mám pozastavený blog. Dala jsem Vám tu pár článku ať se máte když tak čím zabavit. Moc se omlouvám, že neobíhám, ale v mém dosavadním životě nikdy nestíhám nic :-). Takže se zatím mějte lidičky. Přežíjte školu a to vedro.
Vaše lofující Naomi-san :-*

Clannad

I need speed 7

9. června 2010 v 22:26 | Naomi-san |  Povídky
I need speed

Happy birthday Itachi-kun :-)!

9. června 2010 v 22:20 | Naomi-san (autor blogu) |  Nezařazeno
Dnes, posvátný to den 9.6 2010, má Itachi Uchiha narozky :-D. Pro mě úžasný den, jelikož vím, že při mě stál a díky němu jsem napsala matiku, takže jsem v suchu!!! xD Ohromný aplaus!!! Máte možnost na Itachiho zavzpomínat, stejně jako já. Proč musí vždycky odprásknout ty nej :-( xD.
Tak všechno nejlepší Itachi-kun :-*

Itachi

Frisco and dance

3. června 2010 v 23:25 | Naomi-san (autor blogu) |  Bla bla bla
Nazdárek lidičky :-). Opravdu mi ten dnešek vyšel xD. No jo, sliby chyby. Vůbec jsem nepočítala s tím, že dnešek bude den, kdy se budu muset rozloučit s částí mého starého života a pomalu, ale jistě se připravovat na ten nový. Snad i lepší. Domů jsem se dostvila až v 9 večer, jelikož jsme ještě měli závěrečný trenal, před zítřejším Beat streetem! Tímto oznamuji, že zítra, ani v sobotu se na blogu nebudu nacházet, kvůli Mistrovství ČR ve street dancu, kde jsme minulý měsíc postoupili. Těším se jak nikdy!!! :-D Bude to paráda. Uvidím nejlepší skupiny ČR a dokonce budu mít tu možnost zatancovat si na stejném place jako oni. Bude to nádhera. Už jenom to, že na vás svíti reflektory, dav se bouří a všichni si užívají. Tanec je můj život a bez něj bych nebyla. Je to něco, co mě nikdy neopustí, ať se děje co se děje :-P. Zrovna popíjím Frisco, přemýšlím o dnešním hrozném dnu a těším se na ten zítřejší úžasný. Štve mě ovšem to počasí a fakt, že v Brně to je jak na koupališti :-D. Teď už jen dobrou noc. Omlouvám se za moji neaktivnost, ale realita je hold někdy krutá.
Vaše lofující Naomi-san :-*

A nakonec ukázka jak takový street dance vypadá. Toto je naše skupina Beat up, extraliga. Tahle choreo se mi líbí nejvíc. Je úžasná :-). Já jsem zatím II liga :-). Pokud budete chtít, ukážu příště :-P


Perný týden...

2. června 2010 v 16:40 | Naomi-san |  Bla bla bla
Hi people :-), název mluví za vše. Nejsem určitě jediná, kdo má trošičku hustější týden. Pomalu, ale jistě se blíží prázdniny, takže všichni profesoři šílí a píše se jedna písemka za druhou. Já to mám o to horší, jelikož mám pouze ještě příští týden na uzavření známek a pak odjíždím s nejlepší sámoškou k moři :-D. Sice to počasí mě děsí, ale těším se jak nikdy. No, ale tím pádem víte důvod mé nepřítomnosti. Dnes už by měl být poslední den mučení. Zítra už konečně dodělám diplomky a oběhnu SBéčka. Tak se nezlobte :-). Teď jsem jen přiletěla a zase rychle padám go away :-D. Tak se zatím mějte. Držím palce v ústavu :-D.
Vaše lofující Naomi-san :-*

animated wolf

I need speed 6

2. června 2010 v 16:30 | Naomi-san (autor blogu) |  Povídky
I need speed